Justyna Nagłowska, Borys Szyc
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O tym się mówi

Justyna Szyc-Nagłowska, żona Borysa Szyca pokazała swoje ciało w bikini!

Jest co podziwiać!

Redakcja VIVA! 18 maja 2021 15:31
Justyna Nagłowska, Borys Szyc
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Znany aktor Borys Szyc i jego partnerka, Justyna Szyc-Nagłowska, od kilku lat tworzą zgraną i kochającą się parę. Nie stronią przed imprezami, pokazują się razem na ściankach i pięknie okazują sobie uczucia. Przeszli już razem wiele, co bardzo wzmocniło ich relację. Justyna Szyc-Nagłowska wraz z Borysem mieszkają razem w Warszawie, stworzyli przyjemny i bardzo stylowy dom na Saskiej Kępie. W ostatnim czasie gwiazdy coraz częściej udają się na wakacje, spragnieni odpoczynku po długiej zimie w dobie pandemii. Justyna Szyc-Nagłowska i Borys Szyc wybrali się razem do Grecji, a partnerka aktora opublikowała kilka naprawdę ujmujących zdjęć na swoim profilu na Instagramie, który prowadzi bardzo aktywnie. Zdjęcia z Mykonos robią wrażenie!

Zobacz także: Justyna Szyc-Nagłowska: „Przez lata opanowałam sztukę ukrywania swojego smutku”

Justyna Szyc-Nagłowska w bikini, jak wygląda?

Justyna na swoim profilu opublikowała kilka gorących fotek z Mykonos. Pierwszy raz widzimy piękną partnerkę Borysa Szyca, w tak gorącej odsłonie. Jej ciało jest naprawdę wyjątkowo piękne i zadbane, wygląda naturalnie, stylowo i bardzo kobieco. Dlaczego Justyna Szyc-Nagłowska zdecydowała się po raz pierwszy opublikować w social mediach taką fotografię? Sama wyjaśniła to na swoim profilu.

5 dni zastanawiałam się czy wypada mi wrzucać zdjęcia uwydatniające moje wdzięki… Kurcze mam 38 lat i się zastanawiam… Od jakiegoś czasu zaczynam w pełni akceptować moje ciało i kochać je takie, jakie jest i wiecie co? Wydaję się sobie dużo piękniejsza i czuję się dobrze Kocham ćwiczyć, ale pogodziłam się z tym (prawie…), że nie będę mieć super wyćwiczonego brzucha, wystającej pupy, a blizny po cesarskich cięciach też nie znikną. Podobam się sobie na tych zdjęciach i chcę je tu mieć, choć troszkę się wstydzę  Hej ho!

Justna Szyc-Nagłowska na wakacjach w Grecji
Fot. Instagram/Justyna Nagłowska
 
Justna Szyc-Nagłowska na wakacjach w Grecji
Fot. Instagram/Justyna Nagłowska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.