Justyna Nagłowska, Borys Szyc
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami! Ich pierwsze zdjęcia z synem są przepiękne!

Chłopiec otrzymał tradycyjne imię...

Rafał Kowalski 28 marca 2020 16:47
Justyna Nagłowska, Borys Szyc
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Radosna nowina od Borysa Szyca i jego ukochanej Justyny Nagłowskiej. Małżonkowie zostali równo tydzień temu rodzicami. Para doczekała się pierwszego wspólnego dziecka. 21 marca na świat przyszedł chłopiec, któremu szczęśliwi rodzice nadali bardzo tradycyjne imię. Poznajcie je!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska z dzieckiem – pierwsze zdjęcie, imię, płeć

Na Instagramach Justyny Nagłowskiej i Borysa Szyca w tym samym czasie pojawiły się posty informujące o ogromnej rewolucji w ich życiu. Parze narodził się syn, który otrzymał imię Henryk. Nazwisko noworodek dostał zarówno po mamie, jak i po tacie. „Dziś mija równo tydzień, od kiedy na świat przyszedł nasz ukochany synek-Henryk Szyc-Nagłowski. Tego dnia nasz świat zmienił się bezpowrotnie. W tym dziwnym i trudnym czasie pojawił się owoc naszej miłości, przepełniając nas nadzieją, że świat jeszcze będzie bezpieczny, przyjazny i będziemy mogli wyruszyć razem, żeby go Heniowi pokazać❤ Ta istotka to mały cud, który przepełnia nas miłością, wdzięcznością i wzruszeniem, że wybrał nas na swoich rodziców 🙏🏻❤️ Kocham Cię @borys.szyc ❤”, napisała w sieci Justyna Nagłowska.

Z kolei Borys Szyc podreślił wyjątkowy czas, w którym został tatą. To szczególna data. „Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa”, napisał na Instagramie aktor i dodał, jak wiele zawdzięcza swojej ukochanej. „Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi. #witamyhenryka #czesc #zdrowko #parówko #siema”, czytamy na Instagramie artysty, który nawiązał do panującej epidemii.

Zobaczcie, jak wygląda mały Henryk! Jego pierwsze zdjęcie zamieszczone w sieci jest bardzo rozczulające. Justyno, Borysie - serdecznie gratulacje! 

Syn Borysa Szyca - Henryk -, pierwsze zdjęcie
Fot. Instagram @BorysSzyc

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.