Borys Szyc i Justyna Nagłowska, Orły 2019
Fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News
domy gwiazd

Borys Szyc i jego żona Justyna Nagłowska-Szyc pokazali dom!

Co zachwyca we wnętrzach?

Redakcja VIVA! 7 stycznia 2021 18:30
Borys Szyc i Justyna Nagłowska, Orły 2019
Fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska nie tak dawno zostali rodzicami. Nic więc dziwnego, że okres pandemii spędzają chętnie w domowym zaciszu z synkiem Henrykiem. Młoda rodzina żyje z dala od miejskiego zgiełku w pięknej willi. Jak zakochani zaaranżowali wnętrza domu? w środku króluje klasyka i klimat jakby inspirowany sielskim stylem. Jak wyglądają poszczególne pomieszczenia?

Wnętrza domu Borysa Szyca  i Justyny Szyc-Nagłowskiej

Borys Szyc i jego żona Justyna Nagłowska urządzili wnętrza tak, aby cała rodzina mogła w nich wygodnie żyć. Pokoje zaaranżowane zostały  praktyczny, ale zarazem elegancki sposób. Poszczególne pokoje mamy okazję podziwiać dzięki profilowi Justyny na Instagramie. Żona aktora chętnie publikuje zdjęcia z wnętrza domu.  Można na nich zobaczyć salon, kuchnię, łazienkę, ogród, a nawet pokój małego Henryka.

W całym domu znajduje się mnóstwo mebli wykonanych z drewna, które sprawiają, że wnętrza nabierają przytulnego charakteru. Centralnym punktem salonu jest piękny kominek, wyłożony kamieniem.

Wspaniale prezentuje się biała kuchnia z czarnymi blatami. Przez duze okno do pomieszczenia wpada naturalne światło - to doskonałe rozwiązanie.

Fanom pary szczególnie przypadł do gustu pokój małego Henryka. Para urządziła go w odcieniach bieli i szarości. Obok dziecięcego łóżeczka znajduje się tu nowoczesny fotel na biegunach.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.