Borys Szyc i Justyna Nagłowska, Orły 2019
Fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News
domy gwiazd

Borys Szyc i jego żona Justyna Nagłowska-Szyc pokazali dom!

Co zachwyca we wnętrzach?

Redakcja VIVA! 7 stycznia 2021 18:30
Borys Szyc i Justyna Nagłowska, Orły 2019
Fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska nie tak dawno zostali rodzicami. Nic więc dziwnego, że okres pandemii spędzają chętnie w domowym zaciszu z synkiem Henrykiem. Młoda rodzina żyje z dala od miejskiego zgiełku w pięknej willi. Jak zakochani zaaranżowali wnętrza domu? w środku króluje klasyka i klimat jakby inspirowany sielskim stylem. Jak wyglądają poszczególne pomieszczenia?

Wnętrza domu Borysa Szyca  i Justyny Szyc-Nagłowskiej

Borys Szyc i jego żona Justyna Nagłowska urządzili wnętrza tak, aby cała rodzina mogła w nich wygodnie żyć. Pokoje zaaranżowane zostały  praktyczny, ale zarazem elegancki sposób. Poszczególne pokoje mamy okazję podziwiać dzięki profilowi Justyny na Instagramie. Żona aktora chętnie publikuje zdjęcia z wnętrza domu.  Można na nich zobaczyć salon, kuchnię, łazienkę, ogród, a nawet pokój małego Henryka.

W całym domu znajduje się mnóstwo mebli wykonanych z drewna, które sprawiają, że wnętrza nabierają przytulnego charakteru. Centralnym punktem salonu jest piękny kominek, wyłożony kamieniem.

Wspaniale prezentuje się biała kuchnia z czarnymi blatami. Przez duze okno do pomieszczenia wpada naturalne światło - to doskonałe rozwiązanie.

Fanom pary szczególnie przypadł do gustu pokój małego Henryka. Para urządziła go w odcieniach bieli i szarości. Obok dziecięcego łóżeczka znajduje się tu nowoczesny fotel na biegunach.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.