Agnieszka Sienkiewicz, metamorfoza 2019
Fot. Instagram/Agnieszka Sienkiewicz
domy gwiazd

Agnieszka Sienkiewicz pokazała dom! Co zaskakuje we wnętrzach?

Jak mieszka gwiazda serialu „Przyjaciółki”?

Redakcja VIVA! 4 stycznia 2021 18:30
Agnieszka Sienkiewicz, metamorfoza 2019
Fot. Instagram/Agnieszka Sienkiewicz

Aktorkę Agnieszkę Sienkiewicz fani świetnie znają z serialu „Przyjaciółki”. Gwiazda, której profil na Instagramie obserwuje już ponad 348 tysięcy followersów, chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, co się u niej dzieje prywatnie. Aktorka dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdów i domowego zacisza. I to właśnie wnętrza jej domu cieszą się wielką popularnością. Trzeba przyznać, że gwiazda pięknie urządziła przestrzeń, którą dzieli z rodziną - z mężem, dziećmi i dwoma psami. Na jaki styl postawiła? W domu nie brakuje sielskich nawiązań, a całość jest połączeniem dwóch stylów - tradycyjnego i nowoczesnego.

Jak wygląda dom Agnieszki Sienkiewicz?

W wnętrzach dominują drewniane meble oraz drewniany parkiet. Zarówno drewno, jak i kominek znajdujący się obok jadalni nadają pomieszczeniom przytulny charakter. Salon został urządzony w odcieniach szarości i brązu. W pokoju ściany ozdobiono kolorowymi plakatami. w pomieszczeniu znajduje się też drewniany stolik i duża narożna kanapa. Gwiazda przyznała w jednym z wpisów na Instragramie:

Jest to najbardziej wygodna kanapa na świecie, dlatego niestety tak ciężko czasem się z niej zwlec.

Uwagę zwraca pokój córki aktorki. W jego centralnej części stoi łóżko z różowym baldachimem.
 

Kuchnia urządzona jest niezwykle praktycznie. Białe proste, pojemne szafki i duża powierzchnia blatu roboczego pozwalają Agnieszce wyczarowywać prawdziwe specjały dla rodziny.

W sypialni również króluje biel. Agnieszka lubi móc zrelaksować się w łóżku, oglądając ulubiony serial lub czytając książkę. Na stoliku nocnym widać lampkę, która na pewno doskonale sprawdza się do czytania. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?