Jennifer Aniston, Los Angeles, 19.08.2015 rok
Fot. Frazer Harrison/Getty Images
O tym się mówi

Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu na Instagramie

Wygląda na 52 lata?

Marta Cieplak 14 stycznia 2022 11:30
Jennifer Aniston, Los Angeles, 19.08.2015 rok
Fot. Frazer Harrison/Getty Images

Jennifer Aniston była jedną z niewielu gwiazd, które bardzo długo opierały się magii Instagrama. Jednak w końcu i ona skusiła się na założenie konta, szczególnie, że miała w planach założenie swojej marki do pielęgnacji włosów, którą musiała promować w sieci. Najpierw aktorka była ostrożna i pokazywała na Insta jedynie bardzo skromne zdjęcia albo fotografie z planu serialu The Good Morning Show. A teraz odważyła się opublikować post, na którym widać ją bez grama makijażu i do tego w samym ręczniku!

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Aniston wie, jak zatrzymać młodość!

Jennifer Aniston bez makijażu na Instagramie

Jennifer mimo skończonych 52 lat nadal wygląda doskonale. I wcale nie jest to zasługa filtrów i perfekcyjnego makijażu. Na wstawionej przez aktorkę fotografii doskonale widać, że jej skóra wygląda świetnie. Nie widać na niej oznak grawitacji, braku jędrności ani zmarszczek. Do tego na zdjęciu robi taką minę, że możemy być pewni, że Jennifer Aniston nie robi sobie botoksu. A to oznacza, że jest wyjątkiem w Hollywood.

Co ciekawe na zdjęciu można też zauważyć, że po kąpieli włosy Jennifer Aniston mają tendencję do kręcenia się. A przecież na co dzień zawsze nosi je niemal idealnie proste. Jesteśmy ciekawi jak wyglądałaby w lokach...

ZOBACZ TAKŻE: Adele pokazała, jak wygląda bez makijażu. I to w wideo!

Jednak Jennifer Aniston nie jest jedyną gwiazdą Hollywood, która tak odważnie pokazuje się na Instagramie. Do tego grona należy tez Jennifer Lopez, Lady Gaga czy Salma Hayek. Zresztą sami zobaczcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.