Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Ze świata urody

Izabela Janachowska pokazała zdjęcie w bikini z wakacji! Zrobiono je zaraz po porodzie!

Uwagę zwrócił brzuch gwiazdy!

Redakcja VIVA! 22 kwietnia 2020 14:15
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska w czasie kwarantanny spędza czas ze swoją najbliższą rodziną, z mężem Krzysztofem Jabłońskim oraz ich rocznym synkiem Christopherem Alexandrem. Każdego dnia informuje na swoim profilu na instagramie o domowych wyzwaniach. Trzeba przyznać, że gwiazda naprawdę świetnie gotuje. Pamiętacie słynny przepis na domową chałkę, którą polecaliśmy Wam jakiś czas temu? Gwiazda wygląda na szczęśliwą i spełnioną, o czym często informuje swoich fanów w social mediach, jednocześnie tęskni za dalekimi podróżami i wakacjami, które są jej pasją. Ostatnio prezenterka pochwaliła się zdjęciem wykonanym podczas ostatnich wakacji, na którym pozuje w bikini w kolorze fuksji. Na wierzch zarzuciła stylową plażową tunikę, która zachwyciła fanki. Co pod postem napisała gwiazda?

Żyj tym, co może przynieść Ci jutro życie. A nie tym, co już zostało wczoraj zabrane

Jak Izabela Janachowska oceniała swoją figurę tuż po porodzie?

W sierpniu, tuż po porodzie gwiazda dosyć radykalnie oceniała swoją figurę, podkreślając że nadal pracuje nad sylwetką i zostało jej jeszcze kilka kilogramów do zrzucenia.

Nie wróciłam jeszcze do figury. Jeszcze kilka kilogramów zostało, w żadne spodnie nie wchodzę. Ale poświęcam jednak cały swój czas, całą uwagę małemu oraz pracy i nie mam czasu na to, żeby wyjść na siłownię. Nie mam na to siły. Spróbowałam raz, podniosłam ciężarek i zrobiło mi się czarno przed oczami, stwierdziłam, że chyba zemdleję, więc dałam sobie spokój. A na jakieś takie diety i odmawianie sobie czegoś pysznego nie mam ochoty – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Oczywiście fanki bardzo szybko skomentowały post gwiazdy, sugerując że po ciąży wyglądała doskonale i naprawdę miło patrzy się na zdjęcia, które publikuje.

Piękne Pani wygląda.

Super wyglądasz w tym kolorze 😍👌🏻🌺

Pięknie jak zawsze. super!

Uwielbiam różowy, a Pani jest s nim pięknie 🎀

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The future starts today not tomorow 🌟 #futurestartsnow #todayistheday #staypositive #makeithappen

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.