Wielkanoc 2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
KUCHNIA

Kuchnia na wiosnę 2020 - Izabela Janachowska podzieliła się sprawdzonym przepisem na domowe ciasto!

Zrobisz je w niecałą godzinę

Redakcja VIVA! 1 kwietnia 2020 16:15
Wielkanoc 2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Pierwsze kroki w show biznesie Izabela Janachowska stawiała jako zawodowa tancerka. Obecnie jest ona jedną z popularniejszych ekspertek ślubnych w Polsce. Jak się okazuje ogromnym talentem może się pochwalić także w kwestii gotowania. Podczas kwarantanny postanowiła podzielić się przepisem domową chałkę, którą robi się ekspresowo, a do tego jest przepyszna. Musicie poznać ten przepis!

Przepis na domową chałkę

Izabela podczas epidemii koronawirusa dla własnego bezpieczeństwa została w domu wraz z rodziną. Podczas kwarantanny nadal udziela się na Instagramie i... eksperymentuje kulinarnie. Janachowska zainspirowała się przepisem na domową chałkę autorstwa Aleksandry Sowy, która w swoich social mediach często zdradza receptury na wypieki i słodycze. Domowe ciasto sprawdzi się zarówno jako dodatek do śniadania, a także w formie przekąski, na przykład z konfiturami. Zobaczcie zdjęcia, na których znajdziecie potrzebne składniki i przepis, a także zdjęcie gotowej chałki.  

Przepis na chałkę
Fot. INSTAGRAM @izabelajanachowska

Przepis na chałkę
Fot. INSTAGRAM @izabelajanachowska

Przepis na chałkę
Fot. INSTAGRAM @izabelajanachowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.