Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński
Z Życia gwiazd

Dzieli ich 27 lat, tworzą szczęśliwą rodzinę. Izabela Janachowska ujawniła, jak zaczął się ten związek. Niewiarygodne! 

Zakochani podjęli spontaniczną decyzję

Olga Figaszewska 20 kwietnia 2024 09:23
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, VIVA! 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Tworzą zgrany duet i szczęśliwą rodzinę. Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są małżeństwem od 10 lat, wspólnie doczekali się ukochanego synka. Choć w przeszłości związek pary wywoływał wiele emocji ze względu na różnicę wieku, to dla nich nie miało to żadnego znaczenia. Najważniejsze, że miłość, którą darzą siebie nawzajem daje im pełnię szczęścia. Niedawno prezenterka opowiedziała o początkach relacji z mężem. W mediach społecznościowych wyznała, że decyzja o wspólnym zamieszkaniu była spontaniczna!

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński – miłość spotkała ich nagle i niespodziewanie

Kiedy Krzysztof Jabłoński zobaczył po praz pierwszy Izabelę Janachowską wiedział od razu, że chciałby się z nią umówić. „Jest bardzo serdeczną, miłą, pozytywną i uśmiechniętą osobą. Jest otwarta na innych i ma coś takiego, że jak się ją weźmie za rękę, to bije od niej ciepło. I to jest cudowne”, wspominał biznesmen w jednym z wywiadów w 2021 roku.

Tancerka podchodziła na początku do tej relacji ostrożnie, choć wspólni znajomi sugerowali, że pasowaliby do siebie idealnie. „Pamiętam, że zaprosiłem ją na pierwsze spotkanie. Ona się zgodziła, ale od razu zaznaczyła, że ma tylko 45 minut. Że właściwie wpadła tylko na chwilkę, bo zaraz musi dalej uciekać. A siedzieliśmy i rozmawialiśmy kilka godzin”, wspominał biznesmen w archiwalnej rozmowie z magazynem VIVA!. Tancerka próbowała go nawet do siebie zniechęcić. Przyzwyczaiła się do tego, że jest singielką. Ale jej starania na nic się zdały.

Czytaj też: Ależ zaskoczenie, tego nikt się nie spodziewał. Maja Hyży w końcu pokazała swoich synów

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021

Krzysztof Jabłoński nie zamierzał się poddawać. Zawalczył o ten związek i tak narodziła się ich miłość. Izabela Janachowska była nim oczarowana. „Jego poczucie humoru, bardzo ostre, a potem zobaczyłam, że jest męski i zdecydowany. Dba o kobietę i wykonuje drobne szarmanckie gesty, takie jak otwieranie drzwi do samochodu. Kto dziś to jeszcze robi?”, zwierzała się w jednym z wywiadów dla Party.  

Mówią, że są jak ogień i woda, dlatego idealnie się dopasowali. „Jestem trudnym partnerem i często powtarzam żonie, że jest prawie święta, bo oprócz niej nikt by ze mną nie wytrzymał. Moja żona gasi wszystkie pożary”, wspominał Krzysztof Jabłoński. Para jest dla siebie największym wsparciem i motywacją.

Na początku Izabelę Janachowską i Krzysztofa Jabłońskiego spotykały nieprzyjemne komentarze na temat łączącego ich uczucia i dzielącej różnicy wieku, która wynosi 27 lat. Dla nich liczy się ich uczucie i udowadniają, że metryka nie ma żadnego znaczenia, gdy w grę wchodzi wielka miłość. Biznesmen poprosił ukochaną o rękę w Rzymie, a w już w 2014 roku przyrzekali sobie miłość w towarzystwie najbliższych. 

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński VIVA! czerwiec 11/2021

A w 2019 roku powitali na świecie swojego ukochanego synka. Dziś tworzą zwariowaną i bardzo dynamiczną rodzinę. Dumni rodzice starają się wychować Christophera na odważnego, otwartego mężczyznę. "Oboje staramy się zbudować w nim pewność siebie, przekonanie o tym, że może osiągać swoje cele. Dajemy mu ogromne wsparcie emocjonalne, miłość, dzięki czemu on czuje się spokojny, bezpieczny i kochany. To są podstawy, by z małego chłopca wyrósł fajny mężczyzna. Dmucham mu w żagle, nawet kiedy widzę, że czasami robi głupoty", mówiła prezenterka. Izabela Janachowska nie ukrywa, że narodziny dziecka wpłynęły na jej relacje z mężem. Dziś ich miłość jest silniejsza. "Dużo się zmieniło w relacji między nami. Ale nie dlatego, że kiedyś było lepiej. Teraz jest lepiej. Mój mąż jest superfacetem, fantastycznym ojcem, moim wsparciem, doradcą, opiekunem, przewodnikiem. Pokazywał mi różne miejsca, swój świat swoimi oczami. Jest ode mnie starszy, mądrzejszy, a ja się bardzo dużo od niego nauczyłam i wciąż jest dla mnie inspiracją. Cieszę się, że teraz razem możemy być przewodnikami dla naszego syna. Uwielbiam obserwować reakcje Chrisa, gdy zabieramy go w miejsca, w których jesteśmy po raz kolejny, a on widzi je pierwszy raz", opowiadała Katarzynie Piątkowskiej w 2023 roku. 

Czytaj też: Wszyscy zatajali przed nią prawdę. Pierwsze małżeństwo Katarzyny Skrzyneckiej zakończyło się w atmosferze skandalu

Izabela Janachowska o początkach związku z mężem

Izabela Janachowska jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Tancerka w mediach społecznościowych zdradziła, jak wyglądały początki jej związku z ukochanym. Okazuje się, że zamieszkali razem po trzech tygodniach od pierwszej randki.

„Mój mąż mnie tu wprowadził. Chyba po jakichś dwóch tygodniach od naszego poznania powiedział, że dosyć ma odwożenia mnie do domu i żebym może po prostu tu zamieszkała. No ja byłam w takim szoku. Powiedziałam "Słuchaj, no wiesz, mam swoje życie, swoją wolność, swoje mieszkanie". Trochę bałam się takiej relacji z mieszkaniem razem”, opowiadała w materiale na TikToku.

Ukochany dał Izabeli Janachowskiej czas, by mogła się zastanowić  i podjęła decyzję. Ale w międzyczasie zaczął wszystko organizować – zamówił ekipę przeprowadzkową.  Kiedy tancerka pojawiła się w domu Krzysztofa Jabłońskiego od razu rozpoczęła remont.

„Na początku wszystko wyglądało inaczej. Powiedziałeś, że mogę zrobić, co chce. Wszystko zrobiłam i patrzcie, jaki tu jest luksus”, zwróciła się do męża.

Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

@janachowskapl A Wy po jakim czasie ze sobą zamieszkaliście? 🏠🤭 #vlog #dailyvlog #mieszkanierazem #wspolnemieszkanie #wspomnienia #malzenstwo #rodzina #związek #mąż #żona #love #couple #izabelajanachowska #janachowskapl ♬ dźwięk oryginalny - JANACHOWSKA.PL

Izabela Janachowska, Christopher Jabłoński, Viva! 11/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Izabela Janachowska, Christopher Jabłoński, Viva! 11/2023

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.