Maja Hyży w ciąży
Fot. Krzysztof Opaliński
DZIECI GWIAZD

Ależ zaskoczenie, tego nikt się nie spodziewał. Maja Hyży w końcu pokazała swoich synów

Aleksander i Wiktor mają już 12 lat

Karol Sowa 20 kwietnia 2024 07:46
Maja Hyży w ciąży
Fot. Krzysztof Opaliński

Nie jest tajemnicą, że trzy lata temu Maja Hyży i Grzegorz Hyży sądzili się o podział opieki nad dziećmi. Ostatecznie jednak doszli do porozumienia i oboje starają się dbać o dobro swoich pociech. Z medialnych doniesień wynika, że słynny wokalista chce, by jego synowie żyli poza show-biznesem. Nic więc dziwnego, że ich widok na imprezie branżowej wzbudził wielkie zainteresowanie mediów. 

[Ostatnia publikacja na VIVA! Historie: 25.04.2024 rok]

Maja Hyży pokazała synów

Wczoraj Maja Hyży zaskoczyła niemal wszystkich. Zabrała dzieci na Konkurs Zabawki Roku 2024, gdzie pojawiła się plejada gwiazd. Największą uwagą cieszyła się jednak ona, gdyż wcześniej artystka starała się chronić swoją prywatność. Mimo że od czasu do czasu pokazywała w sieci swoje dzieci, ich ojciec — Grzegorz Hyży nie jest tego zwolennikiem. Woli, by synowie wychowywali się z dala od błysku fleszy. 

Wczoraj po południu jednak dumna mama zapozowała ze swoimi 12-letnimi pociechami na ściance. Tak prezentowali się na wydarzeniu:

CZYTAJ TEŻ: Wszyscy zatajali przed nią prawdę. Pierwsze małżeństwo Katarzyny Skrzyneckiej zakończyło się w atmosferze skandalu

 19.04.2024 rok. Konkurs Zabawka Roku 2024, Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży, dzieci, Wiktor Hyży, Aleksander Hyży
Fot. Michal Zebrowski/East News

 19.04.2024 rok. Konkurs Zabawka Roku 2024, Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży, dzieci, Wiktor Hyży, Aleksander Hyży
Fot. Michal Zebrowski/East News

Związek Mai Hyży z Grzegorzem Hyży

Zadebiutowali w programie X Factor. Przyszli tam wówczas jako para. Oboje doskonale sprawdzili się w produkcji TVN-u i zaszli aż do półfinału! I choć Grzegorz Hyży zaczął rozwijać swoją karierę, jego ukochana pracowała trochę w cieniu. Niedługo potem, ku zaskoczeniu wszystkich, małżonkowie postanowili wziąć rozwód. Najwięcej emocji wzbudzał jednak podział opieki nad bliźniakami — Aleksandrem i Wiktorem. 

Przypomnijmy, że trzy lata temu doszli do porozumienia i teraz utrzymują dobre relacje. W dodatku oboje są w szczęśliwych związkach. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poznali się na uczelni, pobrali się tuż po studiach. Kim jest żona Alberta Bachledy-Curusia, jednego z „książąt Podhala”? 

Maja Hyży Viva Mama 2022 z córeczką
Fot. Krzysztof Opaliński

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.