Tylko na viva.pl

Izabela Janachowska podczas live na Instagramie VIVY! pokazała zdjęcia ze ślubu

Co jeszcze zdradziła nam prezenterka?

Katarzyna Piątkowska 4 kwietnia 2020 17:00

Izabela Janachowska jest jedną z najbardziej popularnych ekspertek od ślubów w Polsce. Zaufało jej już wiele panien młodych. Niektóre zgłaszają się do jej programów, między innymi do „Pary młode ponad miarę w TVN Style”, inni szukają porad dotyczących ślubów i wesel na jej blogu weddingdream.com. Co ciekawe, w pierwszym wywiadzie jakiego udzieliła VIVIE! opowiadała, że wcale nie miała zamiaru wychodzić za mąż i nie w głowie były jej huczne wesela.

Ślub? Nie dla mnie!

A jednak… Spotkała Krzysztofa Jabłońskiego, zakochała się i zmieniła plany. Opowiadała wtedy: „To on znalazł mnie. Mieliśmy tych samych znajomych. Wiele koleżanek opowiadało mi, że powinnam zwrócić na niego uwagę, ale ja w ogóle nie byłam zainteresowana. Byłam singielką i przyzwyczaiłam się do tego stanu. Chociaż czasem – jak każda kobieta – zastanawiałam się, co jest ze mną nie tak, że wciąż jestem sama. Dopiero jak się z tym pogodziłam i odpuściłam, pojawił się On. Zawalczył i wywrócił życie do góry nogami”. Mówiła też, że organizacja jej własnego ślubu tak jej się spodobała, że pomyślała, że mogłaby się tym zajmować zawodowo. Zwłaszcza, że odnawiająca się kontuzja przekreśliła ostatecznie jej taneczną karierę.

Tematy ślubne

„Po oświadczynach zaczęłam wielkie przygotowania. Jak weszłam w około ślubne tematy, aż mi się oczy zaświeciły. Już nie tańczyłam, więc mogłam zająć się czymś innym. Cieszyłam się, że odkryłam coś nowego, co sprawia mi wielką radość i napędza do działania. Najpierw założyłam blog ślubny – weddingdream.com, na którym dzieliłam się swoimi doświadczeniami, nowościami, trendami, wszystkim, co mnie samą zachwycało, ale cały czas tęskniłam za telewizją. Wtedy wpadłam na pomysł programu. W tamtym czasie w żadnej ze stacji nie było programu o takiej tematyce. Napisałam trzy scenariusze, odbijałam się od drzwi do drzwi w Polsacie, w końcu z bijącym sercem umówiłam się na rozmowę w TVN Style. Potwornie bałam się tego spotkania. Okazało się, że niepotrzebnie, bo mój pomysł przypadł do gustu, a dzisiaj jest najchętniej oglądanym programem w stacji. Po sukcesie programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” zyskałam zaufanie szefów i postanowiłam przedstawić kolejny pomysł. I tak na antenie pojawił się program „W czym do ślubu?”.

Album ze zdjęciami

W piątą rocznicę ślubu Iza uchyliła rąbka tajemnicy i na swoim kanale na youtube opublikowała fragmenty filmu ze ślubu. Mówiła przy tym, że jej ślub wcale nie był idealny, a młodym parom doradziła, żeby nie nastawiały się na to, że wszystko uda się perfekcyjnie. Jednak ona sama dba o to, by śluby, których organizację jej powierzono były właśnie doskonałe.

W ubiegłotygodniowym live na Instagramie VIVY! Iza Janachowska nie tylko opowiedziała o ślubie, który odbył się 28 maja 2014 roku, o różnych zabawnych sytuacjach, jakie zdarzają się na ślubach. Prezenterka przywitała też gości w swojej sukni ślubnej, a także pokazała fanom swoje przepiękne zdjęcia ślubne.
Zobaczcie nasze video.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.