Socha, Glinka i Książkiewicz na starym zdjęciu
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Bartek Wieczorek/Visual Crafters
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha razem na zdjęciu sprzed 15 lat!

Są nie do poznania!

Marta Cieplak 14 kwietnia 2021 09:30
Socha, Glinka i Książkiewicz na starym zdjęciu
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Katarzyna Glinka, Małgorzata Socha i Weronika Książkiewicz należą do najbardziej lubianych i cenionych polskich aktorek. Grają w najpopularniejszych serialach oraz filmach, a ich styl oraz fryzury są kopiowane przez wiele kobiet. Niewiele osób pamięta jednak, jak kiedyś wyglądały te gwiazdy. Możemy to sobie przypomnieć dzięki fotografii, którą podzieliła się na Instagramie Katarzyna Glinka. Zdjęcie zostało wykonane piętnaście lat temu, gdy wraz z Magdaleną Margulewicz, grały w serialu Zakręcone. Trzeba się dobrze przyjrzeć, by je rozpoznać!

Małgorzata Socha, Katarzyna Glinka i Weronika Książkiewicz na zdjęciu sprzed 15 lat!

Musimy przyznać, że zdjęcie robi wrażenie! Wszystkie cztery są na nim bardzo młode, w zupełnie innych fryzurach iż dzisiaj, co dodatkowo utrudnia ich rozpoznanie!

„To zdjęcie zrobiłyśmy sobie wspólnie 15 lat temu🙈🙈🙈😆 byłyśmy wszystkie świeżo po studiach, promowalysmy serial, w którym grałyśmy. Dziewczyny nie gniewajcie się, ze wyciągam na światło dzienne ale wyglądacie tutaj tak fantastycznie, ze nie mogłam się oprzeć 🤩🤩🤩
Ja mam za to parę kilo więcej niż dziś , byłam po powrocie ze Stanów Zjednoczonych- mieszkałam tam przez jakiś czas - co mocno odbiło się na mojej figurze 🤪 🤪🤪 Lody XXL i meksykańskie jedzenie weszły mi pod skórę💪🏻💪🏻😁” napisała pod postem Katarzyna Glinka.

Violetta grana przez Sochę przejdzie metamorfozę!

Fani zachwycili się fotografią, choć także przyznają, że trudno na niej rozpoznać dzisiejsze gwiazdy:

Pani Weronika wcale niepodobna ❤️

O ludzie🙈 żadnej nie poznałam😄

Rozpoznaje tylko Małgosię soche 😮

Wy też mieliście problem, czy łatwo Wam poszło? My uwielbiamy takie fotografie z przeszłości, ale jednak jeśli chodzi o stylizację, to zdecydowanie wolimy współczesne!

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie sprzed 20 lat!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.