Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcia sprzed 20 lat! 

Bardzo się zmieniła?

Marta Cieplak 2 kwietnia 2021 13:30
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Zaczynała w redakcji magazyn Pegaz i w TVP Polonia. Potem, w 2002 roku dołączyła do redakcji TVN 24, a w 2014 została prowadzącą Dzień Dobry TVN za Jolantę Pieńkowską i tam zyskała ogromną sympatię widzów. Teraz, z okazji 20-lecia TVN 24, pokazała swoje zdjęcia sprzed niemal 20 lat. Czy bardzo się zmieniła?

Jak Anna Kalczyńska wyglądała na początku kariery?

W 2020 roku Anna Kalczyńska przeszła zaskakującą metamorfozę – blond włosy przefarbowała na brąz! Fani byli zaskoczeni, ale szybko pokochali ją w nowym kolorze. A jak dziennikarka wyglądała na początku kariery? Właśnie pokazała zdjęcia z przeszłości z okazji jubileuszu stacji TVN 24. Dodała też wzruszajacy wpis:

„Sto lat, TVN24! Z okazji 20lecia mojej macierzystej stacji - małe wspomnienie anteny, z którą byłam związana przez 12lat... uwielbiałam ten zespół, tę pracę i ten styl życia. Czasami przychodziło się do pracy ze szczoteczką do zębów, bo nigdy nie było wiadomo gdzie się wyląduje wieczorem! Pamiętam stres, żeby się wyrobić z materiałem, stres, żeby dobrze wypaść na live’ie i super radość kiedy materiał ukazywał się na antenie”.

Anna Kalczyńska poruszająco o tacie: „Uczył mnie odwagi i kochał mnie bezwarunkowo”.

Jak widać wtedy miała dłuższe blond włosy, a potem krótkiego boba w brązie! Wynika więc z tego, że ciemne włosy z zeszłego roku to wcale nie była dla niej nowość! Fani są zachwyceni starymi zdjęciami gwiazdy i komplementują ją pod postem:

Haaaa! Taką Cię pamietam z TVN24 😍 Piekna!!!!❤️

Wolę blądi😍😍😮

Jaka piękna!

Piękna kiedyś, piękna dziś 😍😍😍

Miks stylowych mebli i nowoczesnej zabudowy. Tak wygląda dom Anny Kalczyńskiej.

Czy waszym zdaniem bardzo się zmieniła?

Anna Kalczyńska odtworzyła zdjęcie z synkiem sprzed lat.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…