Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O tym się mówi

Brzydula: Violetta grana przez Małgorzatę Sochę przejdzie metamorfozę!

Co się zmieni w jej wyglądzie?

Redakcja VIVA! 13 stycznia 2021 09:31
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Jedna z głównych bohaterek serialu BrzydUla – Violetta Kubasińska-Hu zadebiutuje wkrótce w nowej fryzurze! Szczegóły zdradziła Małgorzata Socha, która gra ją w serialu. To już kolejna przemiana w tym sezonie hitowej produkcji TVN!

Violetta Kubasińska-Hu nowa fryzura

Violetta Kubasińska-Hu to jedna z ulubionych postaci serialu BrzydUla. Skradła serca widzów swoimi przezabawnymi powiedzonkami i teraz nikt już nie wyobraża sobie tej produkcji bez niej. A sama aktorka dzięki tej roli zyskała rozpoznawalność, a co za tym idzie zdobywała także coraz to nowe kontrakty reklamowe. Dlatego też nie mogło zabraknąć jej w kolejnej serii serialu, która zresztą okazała się absolutnym hitem ramówki TVN7. 

Bohaterka grana przez Sochę ma specyficzny styl – uwielbia kolorowe stylizacje, wysokie obcasy i dużą biżuterię. Szaleje także z makijażem i fryzurami. Teraz też postawiła na sporą zmianę! Jak zdradziła Małgosia Socha na swoim Instagramie, jej bohaterka w najbliższych odcinkach zmieni kolor włosów i pokaże się w uczesaniu, w jakim jeszcze nigdy nie występowała.

Z nowym rokiem - nowa Viola i nowe włosy 🙋🏼‍♀️💇🏼‍♀️ Jak myślicie, skąd inspiracja? Dla mnie Sharon Stone z filmu „Casino” a Wy kogo obstawiacie?, spytała pod postem.

Fani na to napisali, że ich zdaniem przypomina młodą Brigitte Bardot, Daphne ze Scooby Doo lub... Britney Spears z teledysku do Oops, I did it again. Ale są zgodni co do jednego: że w takim uczesaniu wygląda świetnie:

Ślicznie💞😘

Mega

Jaka piękna 😍

W wielu komentarzach pojawia się także opinia, że Violetty jest w serialu za mało. Może producenci wezmą to sobie do serca! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.