Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O tym się mówi

Brzydula: Violetta grana przez Małgorzatę Sochę przejdzie metamorfozę!

Co się zmieni w jej wyglądzie?

Redakcja VIVA! 13 stycznia 2021 09:31
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Jedna z głównych bohaterek serialu BrzydUla – Violetta Kubasińska-Hu zadebiutuje wkrótce w nowej fryzurze! Szczegóły zdradziła Małgorzata Socha, która gra ją w serialu. To już kolejna przemiana w tym sezonie hitowej produkcji TVN!

Violetta Kubasińska-Hu nowa fryzura

Violetta Kubasińska-Hu to jedna z ulubionych postaci serialu BrzydUla. Skradła serca widzów swoimi przezabawnymi powiedzonkami i teraz nikt już nie wyobraża sobie tej produkcji bez niej. A sama aktorka dzięki tej roli zyskała rozpoznawalność, a co za tym idzie zdobywała także coraz to nowe kontrakty reklamowe. Dlatego też nie mogło zabraknąć jej w kolejnej serii serialu, która zresztą okazała się absolutnym hitem ramówki TVN7. 

Bohaterka grana przez Sochę ma specyficzny styl – uwielbia kolorowe stylizacje, wysokie obcasy i dużą biżuterię. Szaleje także z makijażem i fryzurami. Teraz też postawiła na sporą zmianę! Jak zdradziła Małgosia Socha na swoim Instagramie, jej bohaterka w najbliższych odcinkach zmieni kolor włosów i pokaże się w uczesaniu, w jakim jeszcze nigdy nie występowała.

Z nowym rokiem - nowa Viola i nowe włosy 🙋🏼‍♀️💇🏼‍♀️ Jak myślicie, skąd inspiracja? Dla mnie Sharon Stone z filmu „Casino” a Wy kogo obstawiacie?, spytała pod postem.

Fani na to napisali, że ich zdaniem przypomina młodą Brigitte Bardot, Daphne ze Scooby Doo lub... Britney Spears z teledysku do Oops, I did it again. Ale są zgodni co do jednego: że w takim uczesaniu wygląda świetnie:

Ślicznie💞😘

Mega

Jaka piękna 😍

W wielu komentarzach pojawia się także opinia, że Violetty jest w serialu za mało. Może producenci wezmą to sobie do serca! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…