Georgina Rodriguez fryzura
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Georgina Rodriquez pokazała się z córkami w niemal identycznych, wakacyjnych fryzurach

Widać, że narzeczona Cristiano Ronaldo wie, co jest modne

Marta Cieplak 29 lipca 2022 19:30
Georgina Rodriguez fryzura
Fot. Getty Images

Georgina Rodriguez, narzeczona najsłynniejszego piłkarza – Cristiano Ronaldo, przez lata przede wszystkim  opiekowała się dziećmi i działała charytatywnie. Potem rozkręcała też swoją firmę. I to z sukcesem. A odkąd platforma streamingowa Netflix pokazała o niej film dokumentalny Jestem Georgina, sama jest już gwiazdą pierwszej wielkości. Miliony kobiet chcą ubierać się i wyglądać tak, jak ona. A mogą ją naśladować dzięki temu, że partnerka Cristiano bardzo chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie. Na swoim profilu Georgina Rodriguez opublikowała właśnie zdjęcie w nowej fryzurze – nosi teraz cieniutkie warkoczyki. Podobnie jak córki.

Georgina Rodriguez w nowej fryzurze

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo mają za sobą bardzo trudne miesiące. Na początku kwietnia stracili dziecko z ciąży bliźniaczej – malutki chłopiec niestety nie przeżył. Ale cała i zdrowa na świat przyszło jego siostra, którą para nazwała Bella Esmeralda. To doświadczenie na pewno pozostawi w nich ślad do końca życia, ale oboje musieli, zwłaszcza ze względu na pozostałe dzieci, wrócić do normalnego trybu życia.

Georgina Rodriguez słynie zresztą z tego, że mimo iż ma nieograniczony budżet, zamiast korzystać non-stop z niani, jak najczęściej sama zajmuje się dziećmi. Odbiera je ze szkoły, wspólnie z nimi gotuje i spędza czas na zabawach. Teraz latem postanowiła uszczęśliwić córeczki – Evę i Alanę – i zafundowała im i sobie niemal identyczne fryzury. Chodzi o bardzo modne w tym sezonie warkoczyki (zdjęcia zobaczycie po kliknięciu).

Georgina zresztą często zaplata włosy, zgodnie z aktualnymi trendami, które można było oglądać podczas tygodni mody w w Paryżu, Nowym Jorku i Mediolanie. 

Cienkie warkocze zrobiła sobie na pokaz Jacquemus i chodzi w nich nadal. Z kolei dziewczynki wybrały klasyczne warkoczyki oraz wariant bokserski. Jak Wam się podoba?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.