georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool
Z życia gwiazd

Georgina Rodriguez pokazała zdjęcia najmłodszej córeczki. Zdradziła, jakie otrzymała imię

Dziewczynka przyszła na świat pod koniec kwietnia

Marta Nawacka 7 maja 2022 19:49
georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool

Cristiano Ronaldo i jego partnerka, Georgina Rodriguez, niespełna trzy tygodnie temu powitali na świecie swoją piątą pociechę. Narodzinom dziewczynki towarzyszyła jednak także tragedia... Kobieta była w ciąży bliźniaczej, a jedno z dzieci nie przeżyło. Świeżo upieczeni rodzice przyznali, że jedynie córeczka daje im pociechę w tych trudnych chwilach. Teraz Georgina opublikowała jej urocze zdjęcia oraz zdradziła, jakie wybrali imię.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez stracili synka

Światowej sławy piłkarz oraz jego ukochana, Georgina Rodriguez od 2007 roku tworzą szczęśliwy związek. Wspólnie wychowują pięcioro dzieci: prawie 12-letniego  Cristiana Juniora oraz niespełna 5-letnie bliźnięta Evę i Mateo, których urodziły wynajęte surogatki, urodzoną w 2017 roku Alanę Martinę, która jest pierwszym biologicznym dzieckiem pary oraz najmłodszą pociechę, która przyszła na świat pod koniec kwietnia. Narodziny dziewczynki nie były jednak czystą radością dla świeżo upieczonych rodziców... Partnerka Cristiano Ronaldo była w ciąży, o czym para informowała w październiku zeszłego roku. Spodziewali się bliźniąt. Niestety jedno z dzieci, chłopiec, nie przeżyło. Piłkarz wydał wówczas oficjalne oświadczenie.

„Z najgłębszym smutkiem musimy poinformować, że odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i radością. Chcielibyśmy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich troskliwą opiekę i wsparcie. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani tą stratą i prosimy o zachowanie prywatności w tym bardzo trudnym czasie. Nasz chłopczyku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy Cię kochać", napisał w swoich mediach społecznościowych.

Czytaj też: Weronika Marczuk chciała ponownie zostać mamą „Życie i tak pokazuje, że pisze swoje scenariusze”

Georgina Rodriguez pokazała urocze zdjęcia córeczki i zdradziła jej imię

Radość z narodzin córeczki pomogła przetrwać parze trudne chwile. Piłkarz i jego ukochana mogli również liczyć na ogromne wsparcie swoich fanów. Teraz w swoich mediach społecznościowych Georgina Rodriguez zamieściła urocze fotografie najmłodszej pociechy. Zdradziła także, że dziewczynka przyszła na świat 18. kwietnia i wraz z Cristiano Ronaldo wybrali dla niej piękne imiona: Bella Esmeralda. Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów. I trudno się dziwić! Trzeba przyznać, że mała Bella jest naprawdę urocza!  

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny młodszej córki. Pokazali zdjęcia z dnia porodu!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.