Syn Cristiano Ronaldo - jak teraz wygląda Cristiano Ronaldo junior?
Fot. Ian Gavan/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Cristiano Ronaldo junior: tak wygląda najstarszy syn słynnego piłkarza! Bardzo się zmienił?

Jest kopią słynnego taty! Właśnie skończył 12 lat

Ksenia Krasko 19 czerwca 2022 19:07
Syn Cristiano Ronaldo - jak teraz wygląda Cristiano Ronaldo junior?
Fot. Ian Gavan/Getty Images

Jest najstarszym synem jednego z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Swojego słynnego tatę przypomina nie tylko z wyglądu: 12-letni Cristiano Ronaldo junior wybrał także podobną ścieżkę kariery, choć ojciec nigdy nie naciskał, by chłopiec również został piłkarzem. Dla Cristiano Ronaldo rodzina jest najważniejsza i mężczyzna nie kryje dumy ze swojego syna. W wolnych chwilach obaj uczestniczą we wspólnych treningach... Jak dziś wygląda najstarsza pociecha sportowca? Tak rodzina świętowała jego 12 urodziny!

Dzieci Cristiano Ronaldo

W 2010 roku Cristiano Ronaldo poinformował media, że ma syna – Cristiano Ronaldo juniora. Jego matką jest anonimowa Amerykanka, której dane (zgodnie z kontraktem) na zawsze pozostaną tajemnicą. W 2017 roku piłkarz ponownie został ojcem – zastępcza matka urodziła wtedy bliźniaki, córkę Evę i synka Mateo.

Już wtedy mówiło się o romansie sportowca z modelką Georginą Rodriguez i plotki o ich związku wkrótce się potwierdziły. W listopadzie 2017 roku Cristiano Ronaldo przekazał fanom, że po raz czwarty został ojcem – Georgina urodziła dziewczynkę, która otrzymała imiona Alana Martina. W zeszłym roku Cristiano Ronaldo i jego partnerka, Georgina Rodriguez poinformowali, że spodziewają się bliźniąt! Niestety, w kwietniu tego roku wydali oświadczenie, w którym potwierdzili, że tylko jedno z nich przeżyło poród. Chłopiec zmarł, zaś szczęśliwie na świat przyszła córeczka, której nadali imię Esmeralda. Piłkarz na jakiś czas wycofał się z życia publicznego, by więcej czasu poświęcić najbliższym...

Napastnik drużyny Juventus nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Mówi się też, że jest wspaniałym ojcem, a w starszym synu widzi wielki potencjał. Być może dlatego nie dziwi fakt, że Cristiano junior upodabnia się do sławnego taty, nie tylko wyglądem, ale także wyborem ścieżki kariery.

Zobacz też: Wszystkie pociechy Cristiano Ronaldo. Zobacz, jak urosły dzieci piłkarza

Cristiano Ronaldo z synem Cristiano juniorem, 2015 rok

Syn Cristiano Ronaldo - jak teraz wygląda Cristiano Ronaldo junior?
Fot. Ian Gavan/Getty Images

Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Cristiano Ronaldo Jr, Londyn, 09.11.2015 rok
Fot. Anthony Harvey/Getty Images
Cristiano Ronaldo z partnerką Georginą Rodriguez i synem Cristiano, 2017 rok

Dzieci Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez
Fot. Philip Rock/Anadolu Agency/Getty Images

Cristiano Ronaldo junior - jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

W czerwcu tego roku Cristiano Ronaldo junior skończył 12 lat. Z tej okazji dumni rodzice wyprawili mu przyjęcie. Zdjęcia z niego zamieścili w mediach społecznościowych. Widać na nich m.in. tort z piłkarskim motywem oraz rodzeństwo chłopca. Miejsce, w którym zorganizowano zabawę, przystrojono oczywiście balonami. „Magiczny i wyjątkowy dzień”, napisała Georgina Rodriguez pod fotografiami. 

Show starszemu brata skradła jednak maleńka Esmeralda. Internauci byli rozczuleni tym, jak Cristiano Ronaldo junior całował jej stópki na jednym ze zdjęć. Widać, że troszczy się o nią i nie szczędzi dziewczynce czułości! 

Rodzinne fotografie możesz zobaczyć poniżej... A kim chciałby zostać w przyszłości syn sportowca? 

Cristiano junior od 2018 roku uczęszczał do Juventus Football Academy, wcześniej trenował w szkole Realu Madryt. Obecnie gra w Manchesteru United U12. Czy podbije światowe stadiony? „Zobaczymy, czy mu się uda. [...] ma dziesięć lat. Ma potencjał. Ma dobrą prędkość, dobrze drybluje. Ale to nie wszystko, to nie wystarczy. Zawsze powtarzam, że aby zostać piłkarzem, potrzeba dużo pracy i poświęcenia”, mówił Ronaldo senior w 2020 roku o karierze syna.

Nie będę go naciskać, żeby został piłkarzem, ale jeśli zapyta, czy tego chcę – oczywiście, że tak. Jednak jeszcze bardziej chcę, aby był najlepszy w tym, co robi, niezależnie od tego, czy będzie piłkarzem, czy też lekarzem”, tłumaczył sportowiec dziennikarzom przy okazji wywiadów po rozdaniu Globe Soccer Awards.

Chłopiec zdecydowanie kieruje się tym, co podpowiada mu ojciec. Prowadzi zdrowy tryb życia i ma tak samo wysportowaną sylwetkę – kiedy sławny piłkarz ma chwilę wolnego, zawsze zabiera syna na wspólny trening. Oto, jak wygląda Cristiano junior! Podobny do ojca, prawda?  

Zobacz także: Jakim ojcem jest Cristiano Ronaldo? W jego domu panują surowe zasady 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.