Z ŻYCIA GWIAZD

Wszystkie pociechy Cristiano Ronaldo na jednym zdjęciu! Zobacz, jak urosły dzieci piłkarza

Dziś bliźniaki skończyły trzy lata!

Weronika Kostyra 5 czerwca 2020 15:03

Jeden z najlepiej zarabiających na świecie piłkarz bardzo świetnie odnajduje się w roli ojca czwórki dzieci. W 2010 roku został tatą Cristiano Juniora, a w 2017 roku na świat przyszło aż troje jego dzieci – urodzone przez surogatkę bliźnięta Eva i Mateo, a później także córeczka Alana Martina z jego związku z modelką Georginą Rodriguez. Jakim ojcem jest Cristiano Ronaldo! Dzieci piłkarza podbijają jego Instagram!

Rodzina Cristiano Ronaldo w komplecie!

Alana, czyli najmłodsza dziewczynka to pierwsze dziecko Cristiano Ronaldo, którego matka jest znana. Zarówno Cristiano Ronaldo Juniora, jak i bliźnięta urodziły surogatki. Jako dumny ojciec piłkarz często publikuje urocze zdjęcia całej rodziny. Tak samo robią jego narzeczona i matka. Jakiś czas temu, cała rodzina wróciła z Madery, gdzie piłkarz wraz z bliskimi udał się na krótki urlop. Zaraz po nim w sieci pojawiło się urocze zdjęcie Ronaldo z dziećmi, które wykonała jego partnerka.

Teraz bliźniaki świętują trzecie urodziny, a piłkarz nie omieszkał podzielić się z fanami wspólnym zdjęciem ze swoimi pociechami! A jakim ojcem jest zawodnik Juventusu? Np. o najstarszym synu gwiazdor mówił tak.  „Mam zamiar go motywować i popychać do przodu. Mam nadzieję i modlę się o to, że będzie taki jak ja. On może być kimkolwiek zechce. Wystarczy tylko trochę presji, którą ja jako dziecko miałem”, mówił Cristiano Ronaldo rok temu w rozmowie z Good Morning Britian

Okazuje się, że ulubieniec kibiców jeszcze bardziej chce powiększyć swoją rodzinę. „Chciałbym mieć siedmioro dzieci i tyle samo Złotych Piłek. Czasami jestem rozczarowany tym, co wydarzyło się na boisku. Prowadzę dialog sam ze sobą i mówię: „Możesz robić to lepiej”. Ale kiedy przyjeżdżam do domu, spotykam się z rodziną, przyjaciółmi, wszystko się zmienia. Mam inny punkt odniesienia”, wyjaśnił w tym samym wywiadzie kapitan reprezentacji Portugalii.

Najnowsze rodzinne zdjęcie piłkarza znajdziecie poniżej. Resztę zamieściliśmy w galerii. Aż trudno uwierzyć, jak duże są dziś dzieci Cristiano Ronaldo! ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.