Dzieci Cristiano Ronaldo podbijają Instagram!

Weronika Kostyra 28 października 2021 17:22

Cristiano Ronaldo, jeden z najlepiej zarabiających na świecie piłkarz, świetnie odnajduje się w roli ojca czwórki dzieci. Niebawem po raz kolejny zostanie ojcem - znów bliźniaków. W 2010 roku został tatą Cristiano Juniora, a w 2017 roku na świat przyszło aż troje jego dzieci – urodzone przez surogatkę bliźnięta Eva i Mateo, a później, jeszcze w tym samym roku także córeczka Alana Martina z jego związku z modelką Georginą Rodriguez. Teraz wraz z ukochaną partnerką Georginą Rodrigez podzielił się radosną nowiną na Instagramie - para niebawem zostanie rodzicami bliźniaków. Jakim ojcem jest Cristiano Ronaldo i jak wyglądają dzieci piłkarza? Zobacz, jak podbijają jego Instagram!

Rodzina Cristiano Ronaldo w komplecie!

Zarówno Cristiano Ronaldo Juniora, jak i bliźnięta - Evę i Mateo - urodziły surogatki. Alana, czyli najmłodsza dziewczynka, to pierwsze dziecko Cristiano Ronaldo, którego matka jest znana. Jest nią partnerka piłkarza, Georgina Rodriguez. Jako dumny ojciec piłkarz często publikuje urocze zdjęcia całej rodziny. Tak samo robią jego narzeczona i matka. 

Zobacz: Jakim ojcem jest Cristiano Ronaldo? W jego domu panują surowe zasady

Jak dziś wyglądają i co robią dzieci Cristiano Ronaldo?

Dziś bliźniaki Cristiano Ronaldo, Eva i Mateo mają już cztery latka, podobnie jak córeczka Alana. Najstarszy syn Ronaldo, Cristiano Junior ma już jedenaście lat. Piłkarz chętnie dzieli się fotografiami ze swoimi pociechami. Te rosną jak na drożdżach! A jakim ojcem jest zawodnik Juventusu?

Zobacz również: Córka Cristiano Ronaldo świętuje trzecie urodziny! Podobna do słynnego taty?

Cristiano Ronaldo o najstarszym synu mówi wprost:  „Mam zamiar go motywować i popychać do przodu. Mam nadzieję i modlę się o to, że będzie taki jak ja. On może być kimkolwiek zechce. Wystarczy tylko trochę presji, którą ja jako dziecko miałem”, mówił Cristiano Ronaldo w rozmowie z Good Morning Britian

Cristiano Ronaldo znów zostanie ojcem

Okazuje się, że ulubieniec kibiców jeszcze bardziej chce powiększyć swoją rodzinę. „Chciałbym mieć siedmioro dzieci i tyle samo Złotych Piłek. Czasami jestem rozczarowany tym, co wydarzyło się na boisku. Prowadzę dialog sam ze sobą i mówię: „Możesz robić to lepiej”. Ale kiedy przyjeżdżam do domu, spotykam się z rodziną, przyjaciółmi, wszystko się zmienia. Mam inny punkt odniesienia”, wyjaśnił w tym samym wywiadzie piłkarz.

Niebawem piłkarz po raz kolejny zostanie ojcem. Cristiano Ronaldo podzielił się z fanami radosną nowiną na Instagramie, gdzie ujawnił, że za kilka miesięcy na świecie pojawią się bliźniaki - owoce jego związku z Georginą Rodriguez. Zarówno piłkarz, jak i modelka w ostatnim czasie udzielali wywiadów, w których mówili, że chcieliby by ich rodzina znów się powiększyła. Wygląda na to, że ich marzenie spełni się!

Najnowsze rodzinne zdjęcie piłkarza znajdziecie poniżej. Resztę zamieściliśmy w galerii. Aż trudno uwierzyć, jak duże są dziś dzieci Cristiano Ronaldo! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

1/7
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi
Copyright @Instagram @cristiano
1/7

Jeden z najlepiej zarabiających na świecie piłkarz świetnie odnajduje się w roli ojca!

2/7
Dzieci Cristiano Ronaldo
Copyright @Instagram @cristiano
2/7

W 2017 roku na świat przyszło aż troje jego dzieci – urodzone przez surogatkę bliźnięta Eva i Mateo, a później także córeczka Alana Martina z jego związku z modelką Georginą Rodriguez.

3/7
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi
Copyright @Instagram @cristiano
3/7

Jako dumny ojciec piłkarz często publikuje urocze zdjęcia całej rodziny.

4/7
Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Copyright @Instagram @doloresaveiroofficial
4/7

Tak samo robią jego narzeczona i matka.

5/7
Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Copyright @Instagram @georginagio
5/7

Trzeba przyznać, że widok całej gromadki jest rozczulający.

6/7
Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Copyright @Instagram @georginagio
6/7

Dzieci Cristiano Ronaldo

7/7
Rodzinne zdjęcia Cristiano Ronaldo. Tak wyglądają jego dzieci
Copyright @Instagram @doloresaveiroofficial
7/7

Dzieci Cristiano Ronaldo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…