Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Cristiano Ronaldo świętuje trzecie urodziny! Podobna do słynnego taty?

Ukochana piłkarza opublikowała urocze zdjęcie!

Ksenia Krasko 12 listopada 2020 20:54

Cristiano Ronaldo uważany jest za jednego z najzdolniejszych – i najlepiej zarabiających – piłkarzy świata. Nic więc dziwnego, że cały świat z zaciekawieniem śledzi nie tylko jego zmagania na boisku, ale i życie prywatne. Sportowiec nie ukrywa, jak bardzo jest przywiązany do swoich najbliższych, czyli ukochanej Georginy Rodriguez i czwórki dzieci, które wspólnie wychowują. Młodsza córeczka pary właśnie skończyła trzy latka, a dumni rodzice opublikowali z tej okazji przepiękne zdjęcia z rodzinnego archiwum. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Cristiano Ronaldo na zdjęciu z dziećmi

Cristiano Ronaldo przez wiele lat nazywany był „królem życia”, a do tego przypisywano mu liczne, ale krótkotrwałe romanse z najpiękniejszymi kobietami show biznesu. W życiu piłkarza wiele się zmieniło, gdy w 2010 roku po raz pierwszy został ojcem. Tożsamość matki Cristiano Juniora nie jest jednak znana, ponieważ dziecko urodziła surogatka.

Kilka lat później, w czerwcu 2017 roku, cały świat poznał śliczne bliźniaki, Evę i Mateo. Ich biologiczna matka również pozostaje osobą anonimową. Zaledwie siedem miesięcy później, w listopadzie 2017, Cristiano Ronaldo powitał na świecie jeszcze jedną córeczkę. Jej matką jest modelka Georgina Rodriguez, wieloletnia narzeczona – lub, jak sugerują niektóre media, żona – piłkarza.

Kibice nie mają wątpliwości, że napastnik Juventusu w ostatnim czasie wydoroślał. Pomimo wielu plotek, wydaje się, że jest oddanym ojcem i każdą wolną chwilę poświęca najbliższym, co widać nawet na jego profilu na Instagramie. Młodsza córka Ronaldo i Georginy Rodriguez – Alana Martina – świętuje dziś trzecie urodziny. Z tej okazji rodzice opublikowali urocze zdjęcia dziewczynki. Zobaczcie, jak bardzo urosła!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Tak wyglądają dzieci Christiano Ronaldo. Podobne do słynnego ojca? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.