O NIM SIĘ MÓWI

Córka Cristiano Ronaldo świętuje drugie urodziny! Podobna do słynnego taty?

Piłkarz opublikował urocze zdjęcie!

Ksenia Krasko 13 listopada 2019 12:51

Cristiano Ronaldo uważany jest za jednego z najzdolniejszych – i najlepiej zarabiających – piłkarzy świata. Z tego powodu cały świat z zaciekawieniem śledzi nie tylko jego zmagania na boisku, ale i życie prywatne. Sportowiec nie ukrywa swoich najbliższych i właśnie opublikował kolejne urocze zdjęcie!

Cristiano Ronaldo na zdjęciu z dziećmi

Cristiano Ronaldo przez wiele lat nazywany był królem życia. Przypisywano mu liczne, ale krótkotrwałe romanse z najpiękniejszymi kobietami show biznesu. W życiu piłkarza wiele się zmieniło, gdy w 2010 roku został ojcem. Tożsamość matki Cristiano Juniora nie jest znana, ponieważ dziecko urodziła surogatka.

Kilka lat później, w czerwcu 2017 roku, cały świat poznał śliczne bliźniaki, Evę i Mateo. Ich biologiczna matka również pozostaje osobą anonimową. Zaledwie siedem miesięcy później, w listopadzie 2017, Cristiano Ronaldo powitał na świecie córeczkę. Matką Alany Martiny jest modelka Georgina Rodriguez, narzeczona piłkarza.

Kibice nie mają wątpliwości, że piłkarz wydoroślał i poświęca rodzinie każdą wolną chwilę. Pomimo plotek, że to jedynie próba ocieplenia wizerunku, Ronaldo jest oddanym ojcem. Opublikował właśnie urocze zdjęcie narzeczonej i dzieciaków, świętujących 2. urodziny najmłodszej pociechy.

To najsłodsze, co dziś zobaczycie! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.