georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool
z życia gwiazd

Ukochana Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez zachwycała na spacerze z dziećmi! Teraz spędzają czas na jachcie

Niedawno po raz piąty zostali rodzicami

Marcjanna Maryszewska 1 lipca 2022 11:11
georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo doczekali się narodzin piątej pociechy. Minęły już dwa miesiące od porodu, a zakochani korzystają z uroków wakacji. Jakiś czas temu partnerka piłkarza została zauważona na spacerze z dziećmi, teraz postawiła na wypoczynek na jachcie w towarzystwie ukochanego. 

Georgina Rodriguez na spacerze z dziećmi

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez uchodzą za jedną z najsłynniejszych par w światowym show-biznesie. Jednak imponująca rozpoznawalność nie gwarantuje sielankowego życia bez żadnych zmartwień… Zakochanych spotkała ogromna tragedia - będąca w ciąży bliźniaczej Georgina straciła jedno z dzieci, malutkiego synka

Od tragedii minęły ponad dwa miesiące, a para stara się pogodzić z bolesną stratą, powoli wracając do normalnego życia. Od jakiegoś czasu korzystają ze słonecznego lata, a Georgina została jakiś czas temu zauważona w Madrycie podczas przechadzki ze swoimi pociechami. Ukochana Cristiano Ronaldo wybrała się na spacer z wózkiem, w którym woziła urodzoną niedawno Bellę Esmeraldę. Piękna mama zachwycała jak zwykle! 

Czytaj także: Młodszy syn Haliny Mlynkovej ma już rok! Wokalistka po raz pierwszy pokazała twarz pociechy na zdjęciach

Georgina Rodriguez na spacerze z dziećmi, 29.05.2022

Fot. Carlos Del Pozo / MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. Carlos Del Pozo / MEGA / The Mega Agency / Forum

Cristiano Ronaldo z partnerką na jachcie. Tak spędzają czas wolny!

Ostatnie dni piłkarz i Georgina Rodriguez spędzili na słonecznej Ibizie, aby skorzystać z pięknej pogody na jachcie Cristiano Ronaldo. Tym razem wolny czas spędzają w towarzystwie znajomych. Na najnowszych zdjęciach możemy podziwiać ukochaną sportowca ponad dwa miesiące po porodzie - kobieta wprost zapiera dech naturalnym wyglądem i opalenizną!  

Sprawdź również: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke czekają na córeczkę! Oto ich niezwykła historia miłości 

Georgina Rodriguez na Ibizie, 26.06.2022

Fot. GSLV / Gtres Online / Forum

Fot. GSLV / Gtres Online / Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…