georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool
z życia gwiazd

Ukochana Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez zachwycała na spacerze z dziećmi! Teraz spędzają czas na jachcie

Niedawno po raz piąty zostali rodzicami

Marcjanna Maryszewska 1 lipca 2022 11:11
georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo doczekali się narodzin piątej pociechy. Minęły już dwa miesiące od porodu, a zakochani korzystają z uroków wakacji. Jakiś czas temu partnerka piłkarza została zauważona na spacerze z dziećmi, teraz postawiła na wypoczynek na jachcie w towarzystwie ukochanego. 

Georgina Rodriguez na spacerze z dziećmi

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez uchodzą za jedną z najsłynniejszych par w światowym show-biznesie. Jednak imponująca rozpoznawalność nie gwarantuje sielankowego życia bez żadnych zmartwień… Zakochanych spotkała ogromna tragedia - będąca w ciąży bliźniaczej Georgina straciła jedno z dzieci, malutkiego synka

Od tragedii minęły ponad dwa miesiące, a para stara się pogodzić z bolesną stratą, powoli wracając do normalnego życia. Od jakiegoś czasu korzystają ze słonecznego lata, a Georgina została jakiś czas temu zauważona w Madrycie podczas przechadzki ze swoimi pociechami. Ukochana Cristiano Ronaldo wybrała się na spacer z wózkiem, w którym woziła urodzoną niedawno Bellę Esmeraldę. Piękna mama zachwycała jak zwykle! 

Czytaj także: Młodszy syn Haliny Mlynkovej ma już rok! Wokalistka po raz pierwszy pokazała twarz pociechy na zdjęciach

Georgina Rodriguez na spacerze z dziećmi, 29.05.2022

Fot. Carlos Del Pozo / MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. Carlos Del Pozo / MEGA / The Mega Agency / Forum

Cristiano Ronaldo z partnerką na jachcie. Tak spędzają czas wolny!

Ostatnie dni piłkarz i Georgina Rodriguez spędzili na słonecznej Ibizie, aby skorzystać z pięknej pogody na jachcie Cristiano Ronaldo. Tym razem wolny czas spędzają w towarzystwie znajomych. Na najnowszych zdjęciach możemy podziwiać ukochaną sportowca ponad dwa miesiące po porodzie - kobieta wprost zapiera dech naturalnym wyglądem i opalenizną!  

Sprawdź również: Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke czekają na córeczkę! Oto ich niezwykła historia miłości 

Georgina Rodriguez na Ibizie, 26.06.2022

Fot. GSLV / Gtres Online / Forum

Fot. GSLV / Gtres Online / Forum

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.