Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, 22.01.2019 rok
Fot. Europa Press Entertainment/Europa Press via Getty Images
O tym jest głośno

Rodzinna tragedia Cristiano Ronaldo. Piłkarz i jego partnerka stracili jedno z bliźniąt

„Jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy Cię kochać”

Marta Nawacka 18 kwietnia 2022 21:37
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, 22.01.2019 rok
Fot. Europa Press Entertainment/Europa Press via Getty Images

W mediach społecznościowych pojawiło się dramatyczne wyznanie Cristiano Ronaldo. Światowej sławy piłkarz poinformował, że wraz z ukochaną, Georginą Rodriguez, stracili dziecko. Partnerka sportowca była w ciąży bliźniaczej. Jedno z nowonarodzonych dzieci nie przeżyło...

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez – życie prywatne

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez od 2017 roku są w związku. Para wspólnie wychowuje już czwórkę dzieci: Cristiano Ronaldo Juniora, który w czerwcu skończy 12 lat, bliźniaki Mateo i Evę Marię, które w tym samym miesiącu obchodzić będą 5. urodziny. Pociechy piłkarza urodziły wynajęte surogatki. W 2017 roku sportowiec i jego partnerka doczekali się czwartego dziecka i jednocześnie ich pierwszej wspólnej córki, Alany Martiny.

W październiku ubiegłego roku Cristiano Ronaldo poinformował, że ponownie zostanie ojcem. Piłkarz wyznał, że jego ukochana, Georgina Rodriguez, spodziewa się bliźniąt. „Z radością zawiadamiamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości - nie możemy się doczekać, aż was poznamy", pisali wówczas w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, 22.01.2019 rok
Fot. Europa Press Entertainment/Europa Press via Getty Images

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, 22.01.2019 rok

Syn Cristiano Ronaldo nie żyje

Szczęśliwi rodzice z niecierpliwością oczekiwali narodzin bliźniąt. W dniu porodu spotkała ich jednak wielka tragedia... Okazało się, że jedno z dzieci nie przeżyło. O śmierci chłopca Cristiano Ronaldo poinformował w swoich mediach społecznościowych. „Z najgłębszym smutkiem musimy poinformować, że odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki mogą odczuwać rodzice. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i radością. Chcielibyśmy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich troskliwą opiekę i wsparcie. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani tą stratą i prosimy o zachowanie prywatności w tym bardzo trudnym czasie. Nasz chłopczyku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy Cię kochać", napisał piłkarz.  

Zobacz także: Partnerka Bartłomieja Topy w ciąży usłyszała, że może stracić bliźnięta. Lekarze nie dawali jej szans

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…