Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke
Fot. instagram @jacekjeschke
HISTORIA MIŁOŚCI

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami! Oto ich niezwykła historia miłości. Czasem było pod górkę...

Zakochani na chwilę się nawet rozstali

Damian Brillowski 7 października 2022 18:38
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke
Fot. instagram @jacekjeschke

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zdobyli sympatię widzów poprzez udział w programie „Taniec z gwiazdami”. W telewizyjnym show mieli okazję uczyć podstaw tańca wiele znamienitych gwiazd. Z kilkoma udało im się nawet wygrać Kryształową Kulę. Jednak zawsze pozostawali w cieniu swoich podopiecznych. Aż do teraz. Tancerze niedawno ogłosili, że planują wziąć ślub, czego dowodem są niedawne zaręczyny we włoskim Portofino. Z kolei wczoraj powitali na świecie wyczekiwaną długo córeczkę! Poznaj ich romantyczną historię miłości. 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke: początki znajomości 

W przypadku tej pary wszystko zaczęło się od tańca. Dokładnie 11 lat temu. Podczas pierwszych wspólnych treningów wytrzymali ze sobą jako para taneczna zaledwie 11 miesięcy, ponieważ nie wszystko układało się między nimi dobrze. Po niemal roku drogi tancerzy rozeszły się. Oboje wyjechali za granicę. Ona do Rumunii, on do Rosji. I tam u boku innych tanecznych partnerów występowali na różnych międzynarodowych turniejach. 

Dopiero powrót do Polski sprawił, że Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke dali sobie drugą szansę. Tym razem o rozstaniu nie było już mowy. „Wcześniej nie mogliśmy znieść siebie na co dzień. […]Mieszkając za granicą dojrzałam bardzo szybko. Myślę, że u Jacka było tak samo, więc jak wróciliśmy do siebie, to patrzyliśmy na siebie już zupełnie inaczej”, opowiadała tancerka w Dzień Dobry TVN.

Jako para taneczna zdobywali medale i puchary na najważniejszych polskich, jak i międzynarodowych zawodach. W 2018 roku wzięli udział w tanecznym programie „World of Dance”. Konkurs dla zawodowców miał wyłonić najlepszego tancerza lub grupę taneczną w Polsce. Pomimo ogromnej konkurencji parze udało się dojść do ścisłego finału. Na parkiecie zaprezentowali m.in. choreografię oddającą hołd powstańcom warszawskim. 

CZYTAJ TAKŻE: Viki Gabor zaśpiewała z mamą na koncercie TVP! Pani Ewelina zachwyciła publiczność

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Jeschke ® (@jacekjeschke)Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke: sławę zdobyli dzięki „Tańcowi z gwiazdami”

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke: sławę zdobyli dzięki „Tańcowi z gwiazdami”

Ogólnopolską rozpoznawalność Hani i Jackowi przyniósł udział w show „Taniec z gwiazdami”. Najpierw na najsłynniejszym parkiecie w Polsce jako trenerka gwiazd zadebiutowała Hanna Żudziewicz. Był rok 2014 i właśnie startowała druga edycja „Dancing with the Stars” na antenie Polsatu. Zadaniem Hanny było nauczenie podstaw tańca aktora Mateusza Banasiuka. Para ostatecznie zajęła wysokie 4. miejsce. W kolejnych edycjach uczyła sztuki tańca m.in. Roberta Koszuckiego, Marcina Najmana czy Izu Ugonoh.

Dwukrotnie doprowadziła swojego podopiecznego gwiazdora do zwycięstwa zdobywając Kryształową Kulę. Triumfowała z dwoma aktorami Robertem Wabichem (6. edycja, jesień 2016) i Piotrem Mrozem (12. edycja, jesień 2021). Co ciekawe, w finale za każdym razem stanęła w szranki z Rafałem Maserakiem i jego sławną partnerką, dwukrotnie ich pokonując. 

Jacek Jeschke dołączył do tanecznego show dopiero w 5. edycji. Ale zrobił to z przytupem. Już w pierwszym odcinku stwierdził, że doprowadzi swoją partnerkę do finału. I tak też się stało. W parze z aktorką Anną Karczmarczyk wytańczyli sobie pierwsze miejsce. W kolejnych edycjach uczył tanecznych kroków m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Paulinę Chylewską, Ewę Błachnio, Jamalę czy Sylwię Bombę. 

CZYTAJ TEŻ: Ewa Minge zmieniła się nie do poznania. Projektantka przeszła metamorfozę!

Żudziewicz, Jeschke zaręczeni
Fot. VIPHOTO/East News

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się 

Wspólna pasja i długotrwałe treningi sprawiły, że tych dwoje poczuło do siebie coś więcej niż tylko przyjaźń. Przed miłością nie byli już w stanie uciec. Gdy zostali parą spędzali każdą możliwą chwilę razem, czy to na sali tanecznej, czy to w podróży, czy w odwiedzinach u rodziny. 

Niespodziewanie 10 marca 2022 roku podczas wspólnej podróży do Włoch, Jacek Jeschke oświadczył się się swojej ukochanej. Na tę okazję wybrał niezwykle bajkową scenerię. Do zaręczyn doszło w malowniczym miasteczku Portofino. Mężczyzna postarał się, aby ten dzień pod każdym względem był wyjątkowy. Najpierw zaprosił Hanię do ekskluzywnej restauracji, następnie zabrał ją nad morze i wręczył bukiet czerwonych róż. Na sam koniec poprosił ukochaną o rękę, wręczając jej piękny diamentowy pierścionek. Informację o zaręczynach, tancerze zamieścili na swoich mediach społecznościowych.  „Znalazłem swoją miłość w Portofino”, napisał zakochany Jacek Jeschke na swoim Instagramie. 

Ze zdjęć zamieszczonych w internecie można przypuszczać, że Hanna Żudziewicz była zaskoczona oświadczynami ukochanego. Jednakże sprawiło jej to wiele radości. Pod zaręczynowym postem posypało się mnóstwo gratulacji od fanów i zaprzyjaźnionych gwiazd. Słowa zachwytu zostawili m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Anna Karczmarczyk, Sandra Kubicka, Edyta Zając czy Jakub Kucner.

Pierwsze dziecko pary - zdjęcie

Był koniec maja tego roku, gdy zakochani poinformowali swoich obserwatorów, że zostaną rodzicami. Niedługo musieliśmy czekać, aby poznać płeć dziecka. 12 czerwca na Instagramie dodali urocze nagranie, na którym możemy dowiedzieć się, że będzie to córeczka. Nie zabrakło pięknych komentarzy. 

Z kolei od kilku godzin jasne już jest, że Jacek i Hania powitali na świecie córkę, której dali na imię Róża. 

„Najpiękniejszy moment w naszym życiu ❤Róża Jeschke 6.10.2022. Jesteś najpiękniejszym cudem”, napisali dumni rodzice i pokazali zdjęcie ze szpitala.

Przyłączamy się do wszystkich napływających gratulacji i życzymy Hani oraz Jackowi wielu cudownych chwil w rytmie miłości, muzyki i tańca.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Daria Ładocha wspomina poród pierwszej córki: „Powiedziano mi, że nie żyje”

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.