Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
O TYM SIĘ MÓWI

Viki Gabor zaśpiewała z mamą na koncercie TVP! Pani Ewelina zachwyciła publiczność

Zobacz ten wyjątkowy występ

Rafał Kowalski 28 czerwca 2022 12:50
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

O tym, że czternastoletnia Viki Gabor śpiewa świetnie, wiedzą wszyscy. W miniony weekend widzowie Telewizji Polskiej zostali jednak zaskoczeni czymś jeszcze. Okazuje się, że równie dobry głos ma mama młodej piosenkarki. Co wiemy o Ewelinie Gabor?

Viki Gabor z mamą na scenie. Zaśpiewały Ramię w ramię

Dariusz i Ewelina Gabor od zawsze wspierają ukochaną córkę, ale rzadko pokazują się publicznie. Mama nastolatki zrobiła wyjątek kilka dni temu, gdy stanęła na scenie Festiwalu Zespołów Romskich Romane Dyvesa.

Panie wykonały hit Ramię w ramię, który w oryginale ze zwyciężczynią Eurowizji Junior nagrała Kayah. Teraz przyszedł czas na zastępstwo. Wszystkie kamery były skierowane na panią Ewelinę, która bardzo dobrze poradziła sobie z partiami znanej wokalistki. Internauci zostawili pod filmem na YouTubie dziesiątki komplementów pod adresem mamy Viki. Przemiłe słowa dotyczyły zarówno jej talentu, jak i pięknej relacji, którą widać było, że ma z córką.

Zobaczcie to, jak zaprezentowały się przed fanami z Gorzowa Wielkopolskiego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Próba napadu na Viki Gabor: agresywni mężczyźni pobili jej tatę. Mamy komentarz mamy artystki. Co dokładnie się stało?

Ewelina Gabor, mama Viki Gabor
Fot. screen z YouTube'a TVP
Ewelina Gabor, mama Viki Gabor
Fot. screen z YouTube'a TVP

Kim jest Ewelina Gabor? Czy mama Viki Gabor śpiewa profesjonalnie?

„Jesteśmy dumni i szczęśliwi. Nie mamy po prostu słów. Jesteśmy bardzo dumni z Wiktorii”, mówiła o córce pani Ewelina zaraz po wygraniu przez nastolatkę Eurowizji Junior. Wcześniej mama Viki wypowiadała się publicznie jedynie podczas nagrań do Voice Kids.

Więcej o ukochanej mamie mówiła mediom sama Viki. „Mam romskie korzenie, a moja mama do dziś śpiewa i tańczy w romskim zespole Kale Jakha (Czarne Oczy). To ona nauczyła mnie stawiania dźwięków, frazowania, emisji i interpretacji. To ją podziwiałam na scenie i to ona z moim tatą są dla mnie pierwszymi guru muzycznymi”, wyjawiła Tygodnikowi Solidarność.

CZYTAJ TAKŻE: Viki Gabor podzieliła widzów po Festiwalu w Sopocie: „Szkoda 14-letniej dziewczyny…”

Okazuje się, że to właśnie tata i mama motywowali dziewczynkę, by spróbowała śpiewać dla innych. Zaczęło się od zabawy, skończyło na wygraniu największych konkursów. „Od najmłodszych lat miałam kontakt z muzyką, ona zawsze była i zawsze będzie obecna w moim domu. Moja rodzina jest bardzo umuzykalniona. Pamiętam, że kiedyś moi rodzice zorganizowali niewielkie karaoke i wtedy po raz pierwszy usłyszeli, jak śpiewam. Wszyscy, którzy mieli okazję posłuchać mojego głosu, byli pod ogromnym wrażeniem. Dlatego postanowiłam pójść za ciosem i spróbować swoich sił w programie "The Voice Kids”, czytaliśmy słowa Viki w Onecie.

Pozdrawiamy obie panie! 

Rodzina Viki Gabor w Voice Kids, 2018

Rodzice Viki Gabor, siostra
Fot. Screen z YouTube Voice of Poland

TAGI #Viki Gabor

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.