Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska
O TYM SIĘ MÓWI

Viki Gabor podzieliła widzów po Festiwalu w Sopocie: „Szkoda 14-letniej dziewczyny…”

Część publiczności martwi się o wizerunek młodej wokalistki

Rafał Kowalski 23 maja 2022 12:00
Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Za nami Polsat SuperHit Festiwal 2022. W sopockiej Operze Leśnej wystąpili między innymi Beata Kozidrak, Muniek Staszczyk, Sylwia Grzeszczak, Kwiat Jabłoni, Doda, Justyna Steczkowska i wielu innych. Dużą dyskusję wywołały najlepsze i najgorsze występy, a także Viki Gabor, która zaskoczyła niektórych stylizacją i makijażem.

Viki Gabor w Sopocie – komentarze w sieci

Podczas muzycznej imprezy 14-letnie ulubienica nastolatków wykonała w Sopocie dwie piosenki: Ramię w ramię z Kayah, jak i Worth It przy akompaniującym jej Gromeem. Wielu widzów Polsat SuperHit Festiwal zachwyciło się wokalem młodej piosenkarki, ale równie dużo komentarzy wywołał jej wizerunek.

Oceniono, że styliści przesadzili z poważnym makijażem i stylizacją Wiktorii. „Szkoda 14-letniej dziewczyny, która ma tonę tapety”; „Jak mnie strasznie irytuje, że wymalowała się i myśli że jest dorosła”; „Szkoda tylko ze zamiast edukacji i dalszej nauki śpiewu zajęła się poprawianiem swojego wizerunku. Ma prawie 15 lat, dlaczego wygląda na 30?”; „Z makijażem to gruba przesada, 14 lat a tona tapety”, to tylko niektóre z wpisów, które znaleźliśmy na YouTubie.

Zobacz teżDoda i Justyna Steczkowska na jednej scenie! Artystki zaśpiewały razem „Znak pokoju”

Viki Gabor
Fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum

Znalazły się jednak głosy tych, którzy zachwycili się dopieszczoną kreacją i makijażem Wiktorii Gabor. Zachwalano, że wygląda jak największe światowe gwiazdy. „Viki, co jak co, ale stara się na maksa! Ależ to będzię piękna kobieta już za kilka lat”, brzmiał jeden z komplementów.

Zobaczcie zdjęcia z imprezy Polsatu i oceńcie sami.

Czytaj teżPlejada gwiazd w odważnych stylizacjach na Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie

Viki Gabor
Fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum

Viki Gabor
Fot. Podlewski AKPA

Wiktoria Gabor o swoim stylu. Reakcja na głosy krytyki

A co sama Viki Gabor uważa na temat swojego stylu? „Mój styl ubioru czy to, jak się maluję, to spontaniczny efekt tego, co w danym momencie czuję. Na razie szukam czegoś swojego, nie chcę być kopią żadnego artysty. Myślę, że żaden artysta nie chce kopiować innych”, mówiła kilka miesięcy temu”, opowiadała Plejadzie.

Odpowiedziała też na krytyczne głosy. „Pojawia się wiele komentarzy, że ubieram się niestosownie, jak na mój wiek. Ja tak nie myślę, moi rodzice tak nie myślą, ludzie, wokół których obracam się na co dzień też tak nie myślą”, wyjaśniła. „ Nie wiem, co mogłoby być takie wyzywające w moim wyglądzie. Zarówno na scenę, jak i po prostu na co dzień, ubieram się jak typowa nastolatka. Czerpię ze stylu lat 80., 90., lubię oversize, trochę jak chłopak. Nie pokazuję ciała, nie pokazuję niczego, co mogłoby być nie ok w moim wieku. Moi rodzice też uważają, że ubieram się odpowiednio, gdyby było inaczej, na pewno by zareagowali. W mojej rodzinie takie rzeczy by nie przeszły”, dodała w tym samym wywiadzie. 

Kayah, Viki Gabor
Fot. Materiały prasowe/Universal Music Polska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.