Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O tym się mówi

Doda z dumą prezentuje swoje ciało! Pokazuje gorące zdjęcia w bikini!

„Bravo Ty” komentuje Iza Miko!

Redakcja VIVA! 1 lutego 2021 12:30
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda jak co roku uciekła zimą z Polski i aktualnie wygrzewa się na plaży. Przy okazji fotografuje się w skąpych bikini idealnie eksponujących jej zgrabne ciało. W ten sposób pokazuje, że ciężka praca popłaca i zachęca do aktywności inne kobiety. Jakie są jej sposoby ma zgrabną sylwetkę?

Doda eksponuje długie nogi i piękne pośladki na wakacjach 2021

Doda słynie z tego, że ciężko ćwiczy, by wyglądać tak, jak teraz. Nie zwalniała tempa nawet podczas kwarantanny, kiedy pokazywała na Instagramie jak trenowała swoje pośladki. I szczerze mówi o tym, że trening to nie tylko kwestia kilkumiesięcznych zrywów, ale stała praca każdego dnia. Dodaje też, że wiek nie ma tu wcale znaczenia:

Za dwa tygodnie kończę 37 lat i jestem naprawdę dumna z pracy, którą włożyłam w swoją sylwetkę i tryb życia. 🥳👏🏼dla niektórych to świecenie tyłkiem ,dla mnie dowód ze wiek można mieć w dosłownie w d...🎂😋

Fanki są zachwycone wyglądem gwiazdy i rozpływają się w zachwytach:

Jak się ma taki tyłek to trzeba nim świecić :)

Wyglądasz tak, jakbyś za 2 tygodnie kończyła 17scie lat😍❤️🔥👏

Patrząc na twoje przepiękne ciało, mam chęć zawalczyć o swoje i jutro wracam z pracy i zaczynam z treningami! Jesteś moja motywacja 😍💜

Komentarz zostawiła także aktorka Iza Miko!

👏👏👏Nie mam takiego ciała jak Ty, ale tez ciężko pracuje nad sobą i jestem dumna ze w wieku 40 lat dobrze się czuje w swoim ciele:-) Bravo Ty!

Doda w złotym bikini
Fot. Instagram@dodaqueen

Musimy przyznać, że w mocno wyciętym bikini Doda wygląda spektakularnie!

Dieta Dody – suplementacja

Doda nie ukrywa, że jest też na wymagającej diecie. Nie je cukru, żadnych słodyczy, mięsa i nie pije alkoholu. Jak go unika? Okazuje się, że po prostu nie chodzi na imprezy i w ten sposób unika pokus. Do tego w jednym z komentarzy przyznała, że aktualnie pracuje nad linią suplementów. Fanki na wieść o tym już piszą, że nie mogą się doczekać! My też - to będzie na pewno hit!

Doda w bikini na plaży 2021
Fot. Instagram@dodaqueen

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?