Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Ze świata urody

Doda pokazała, jak wygląda bez makijażu

Zdradziła też pewien sekret na temat swoje urody...

Aleksandra Frankowska 16 stycznia 2021 10:27
Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Doda to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich gwiazd. Jej dość kontrowersyjny wizerunek sprawia, że codziennie zdobywa rzesze fanów oraz nowych obserwatorów na swoich social mediach. Gwiazda rzadko widywana jest bez perfekcyjnego makijażu, jednak… wcale często się nie maluje! Na Instagramie pokazała właśnie najnowsze zdjęcie w wersji saute.

Wizerunek sceniczny Dody

Od początku swojej kariery Doda uwielbiała szokować. Wyzywające stroje, mocny makijaż, wysokie szpilki oraz charakterystyczne dla niej długie blond włosy, zapadły wszystkim w pamięci. Okazuje się, że to tylko maska – część jej zawodu. Na co dzień artystka woli siebie w wersji naturalnej, dlatego raczej unika makijażu. Stawia zaś na odpowiednią pielęgnację.

Doda pokazała zdjęcie bez makijażu

Na jej Instagramie pojawiło się niedawno zdjęcie, na którym Doda jest bez makijażu. Zdjęcie wykonał jeden z paparazzich. Gwiazda wykorzystała je, aby opowiedzieć o tym, dlaczego na co dzień w ogóle się nie maluje.

Nie maluję się w ogóle od paru lat na co dzień. Wiem, że większość z was mi nadal nie wierzy, ale może te "seksowne" zdjęcia paparazzi to potwierdzą. Cały czas uważam, że brak make-upu to najlepszy kosmetyk dla cery - napisała gwiazda.

Pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy komplementujących naturalną urodę gwiazdy. A Wam, jak podoba się Doda bez grama makijażu?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!