Doda, Emil Stępień w 2018 roku
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Doda pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z mężem. Jak się poznali?

„Trochę się zmieniliśmy”

Redakcja VIVA! 25 stycznia 2021 13:51
Doda, Emil Stępień w 2018 roku
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Doda zaskoczyła fanów uroczą fotografią z mężem. Emil Stępień niedawno świętował urodziny. Z tej okazji wokalistka zamieściła na InstaStories zdjęcie z ich pierwszego spotkania. Zostało wykonane pięć lat temu!„Trochę się zmieniliśmy”, skomentowała gwiazda. 

Doda i Emil Stępień na zdjęciu sprzed 5 lat

W sieci od pewnego czasu pojawiały się plotki o kryzysie w małżeństwie Dody i producenta filmowego, Emila Stępnia. Wokalistka nie zamieszczała wspólnych zdjęć z ukochanym, fani przypuszczali, że samotnie wybrała się na wakacje. Spekulowano też, że gwiazda ma romans z zagranicznym muzykiem, Maxem Hodgesem. Aktor zamieścił na Instagramie romantyczne zdjęcie z kobietą, która do złudzenia przypominała wokalistkę i wyznał jej miłość. Potem jego profil zniknął z sieci.

Doda nigdy nie skomentowała tych plotek. W rozmowie z mediami, mąż gwiazdy podkreślił, że nadal są razem. Fani gwiazdy mogą być spokojni. Małżeństwu nic nie zagraża, a ich miłość kwitnie!

Niedawno z okazji 44. urodziny ukochanego, Doda zamieściła w sieci ich wspólne zdjęcie. Zostało wykonane podczas pierwszego spotkania pary, do którego doszło pięć lat temu.

„Znalazłam nasze zdjęcie z pierwszego spotkania pięć lat temu”, napisała. „Trochę się zmieniliśmy”, dodała.

Doda, Emil Stępień, pierwsze spotkanie
Fot. Instagram/@dodaqueen screen za plotek.pl

Doda i Emil Stępień długo starali się ukryć swój związek w tajemnicy. Para pobrała się 14 kwietnia 2018 roku w hiszpańskiej Marbelli w Villa Padierna Hotels & Resorts! Jedynie ksiądz i rodzice wiedzieli o wydarzeniu. Reszta gości nie zdawała sobie sprawy, że jedzie na ślub Dody!

„W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem”, pisała wokalistka.

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.