Doda, Emil Stępień w 2018 roku
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Doda pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z mężem. Jak się poznali?

„Trochę się zmieniliśmy”

Redakcja VIVA! 25 stycznia 2021 13:51
Doda, Emil Stępień w 2018 roku
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Doda zaskoczyła fanów uroczą fotografią z mężem. Emil Stępień niedawno świętował urodziny. Z tej okazji wokalistka zamieściła na InstaStories zdjęcie z ich pierwszego spotkania. Zostało wykonane pięć lat temu!„Trochę się zmieniliśmy”, skomentowała gwiazda. 

Doda i Emil Stępień na zdjęciu sprzed 5 lat

W sieci od pewnego czasu pojawiały się plotki o kryzysie w małżeństwie Dody i producenta filmowego, Emila Stępnia. Wokalistka nie zamieszczała wspólnych zdjęć z ukochanym, fani przypuszczali, że samotnie wybrała się na wakacje. Spekulowano też, że gwiazda ma romans z zagranicznym muzykiem, Maxem Hodgesem. Aktor zamieścił na Instagramie romantyczne zdjęcie z kobietą, która do złudzenia przypominała wokalistkę i wyznał jej miłość. Potem jego profil zniknął z sieci.

Doda nigdy nie skomentowała tych plotek. W rozmowie z mediami, mąż gwiazdy podkreślił, że nadal są razem. Fani gwiazdy mogą być spokojni. Małżeństwu nic nie zagraża, a ich miłość kwitnie!

Niedawno z okazji 44. urodziny ukochanego, Doda zamieściła w sieci ich wspólne zdjęcie. Zostało wykonane podczas pierwszego spotkania pary, do którego doszło pięć lat temu.

„Znalazłam nasze zdjęcie z pierwszego spotkania pięć lat temu”, napisała. „Trochę się zmieniliśmy”, dodała.

Doda, Emil Stępień, pierwsze spotkanie
Fot. Instagram/@dodaqueen screen za plotek.pl

Doda i Emil Stępień długo starali się ukryć swój związek w tajemnicy. Para pobrała się 14 kwietnia 2018 roku w hiszpańskiej Marbelli w Villa Padierna Hotels & Resorts! Jedynie ksiądz i rodzice wiedzieli o wydarzeniu. Reszta gości nie zdawała sobie sprawy, że jedzie na ślub Dody!

„W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem”, pisała wokalistka.

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?