Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O tym się mówi

Doda pokazała odważne zdjęcie w bikini i przyznała, ile teraz waży!

Piosenkarka chyba nigdy nie wyglądała lepiej!

Marta Cieplak 15 czerwca 2020 15:30
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Doda już od kilku tygodni pokazuje na zdjęciach coraz więcej ciała. Najpierw podkreślała pośladki i opowiadała jak ćwiczyć, by osiągnąć podobny efekt. Potem eksponowała brzuch i wąską talię, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka! Gwiazda przyznała, że to nie tylko zasługa ćwiczeń, ale przede wszystkim restrykcyjnej diety, na której trzeba między innymi zupełnie wyeliminować nabiał. Dla wielu z nas to spore wyzwanie, ale kiedy patrzymy na najnowsze fotki gwiazdy, to mamy ochotę rzucić mleko i sery od zaraz!

Ile waży teraz Doda?

Na najnowszym zdjęciu Doda pozuje w bardzo skąpym bikini i prezentuje wszystkie swoje wdzięki jak rasowa modelka! Musimy przyznać, że fotografia robi wrażenie i trudno oderwać od niej wzrok! Zresztą sama Doda wie o tym najlepiej, co sama podkreśla w dowcipny sposób.

Wiem , że nawet nie możecie się skupić na treści tego posta..... I WCALE SIĘ NIE DZIWIE 😁🤷🏼‍♀️, pisze pod zdjęciem.

Doda sugeruje, że to na potrzeby roli w filmie Dziewczyny z Dubaju, o którym już jest głośno! Ale podkreśla, że na takie ciało nie da się zapracować w ciągu kilku tygodni. Zapytana przez fankę ile czasu trzeba poświęcić na takie efekty odpowiada szczerze: Całe życie! Bo rzeczywiście Doda zawsze była szczupła, ale także aktywna., chodziła nawet do klasy sportowej. I taka aktywność jak widać bardzo się opłaca!

Co ciekawe, Doda chętnie odpowiada na komentarze fanów i dzięki temu możemy dowiedzieć się, że aktualnie waży zaledwie 53 kg czy wzroście 169 cm! Ale od razu rozwiewamy wątpliwości – to nie jest wcale za mało. Według obliczeń BMI gwiazda ma wagę... idealną! Co zresztą widać na zdjęciach...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma🤷🏼‍♀️🌴🌞

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

A tak ćwiczy nogi... Jak widać, nigdy nie odpuszcza. I co ważne, namawia innych do zdrowego stylu życia! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.