Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O tym się mówi

Doda pokazała odważne zdjęcie w bikini i przyznała, ile teraz waży!

Piosenkarka chyba nigdy nie wyglądała lepiej!

Marta Cieplak 15 czerwca 2020 15:30
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Doda już od kilku tygodni pokazuje na zdjęciach coraz więcej ciała. Najpierw podkreślała pośladki i opowiadała jak ćwiczyć, by osiągnąć podobny efekt. Potem eksponowała brzuch i wąską talię, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka! Gwiazda przyznała, że to nie tylko zasługa ćwiczeń, ale przede wszystkim restrykcyjnej diety, na której trzeba między innymi zupełnie wyeliminować nabiał. Dla wielu z nas to spore wyzwanie, ale kiedy patrzymy na najnowsze fotki gwiazdy, to mamy ochotę rzucić mleko i sery od zaraz!

Ile waży teraz Doda?

Na najnowszym zdjęciu Doda pozuje w bardzo skąpym bikini i prezentuje wszystkie swoje wdzięki jak rasowa modelka! Musimy przyznać, że fotografia robi wrażenie i trudno oderwać od niej wzrok! Zresztą sama Doda wie o tym najlepiej, co sama podkreśla w dowcipny sposób.

Wiem , że nawet nie możecie się skupić na treści tego posta..... I WCALE SIĘ NIE DZIWIE 😁🤷🏼‍♀️, pisze pod zdjęciem.

Doda sugeruje, że to na potrzeby roli w filmie Dziewczyny z Dubaju, o którym już jest głośno! Ale podkreśla, że na takie ciało nie da się zapracować w ciągu kilku tygodni. Zapytana przez fankę ile czasu trzeba poświęcić na takie efekty odpowiada szczerze: Całe życie! Bo rzeczywiście Doda zawsze była szczupła, ale także aktywna., chodziła nawet do klasy sportowej. I taka aktywność jak widać bardzo się opłaca!

Co ciekawe, Doda chętnie odpowiada na komentarze fanów i dzięki temu możemy dowiedzieć się, że aktualnie waży zaledwie 53 kg czy wzroście 169 cm! Ale od razu rozwiewamy wątpliwości – to nie jest wcale za mało. Według obliczeń BMI gwiazda ma wagę... idealną! Co zresztą widać na zdjęciach...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma🤷🏼‍♀️🌴🌞

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

A tak ćwiczy nogi... Jak widać, nigdy nie odpuszcza. I co ważne, namawia innych do zdrowego stylu życia! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.