Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

Doda zdradziła sekret swojej diety!

Czego nie je piosenkarka, by tak wyglądać?

Redakcja VIVA! 2 czerwca 2020 18:30
Doda piękna figura
Fot. materiały prasowe

Doda jest z tygodnia na tydzień coraz szczuplejsza! Jak widać kwarantanna nie przeszkodziła jej w zachowaniu formy, a nawet wręcz przeciwnie. Jak to zrobiła? Szczegóły swojej diety zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów. Okazuje się, że sekretem tak zgrabnej sylwetki wcale nie są mordercze treningi, a przede wszystkim zdrowa dieta wykluczająca niektóre składniki? Jakie?

Dieta Dody na płaski brzuch

Doda szczerze przyznaje, że o treningach mogłaby mówić godzinami, bo ćwiczy od zawsze. Chodziła nawet do szkoły sportowej. „Nie ukrywajmy, wyglądam zajebiście” przyznaje z rozbrajającą szczerością. Ale też trudno się z nią nie zgodzić, bo mało która polska gwiazda ma tak doskonałą sylwetkę. Zapytana jednak o to, co robić, by mieć tak wyrzeźbiony, płaski brzuch mówi wprost:

Nic tak dobrze nie wyćwiczy brzucha jak... nie żarcie! Trzeba trzymać diety. Jak przestanie się jeść nabiał, mówię o serach, jogurtach, wszystkim co fermentuje, to brzuch automatycznie robi się płaski. I dieta super wspomaga te ćwiczenia, powiedziała w wywiadzie dla Party.pl.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma🤷🏼‍♀️🌴🌞

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Widzieliście jaką ma szczuplutką talię? Gwiazda jest tak chuda, że część fanów obawiała się, czy piosenkarka nie cierpi na anoreksję. Ale po ostatnim wywiadzie nikt nie już chyba wątpliwości, że to po prostu bardzo dobrze przemyślana strategia dietetyczna połączona z regularnymi ćwiczeniami, które Doda ma we krwi. W rozmowie przyznała bowiem, że robienie brzuszków też jest niezbędne, ale bez właściwej diety nie będzie też spektakularnych rezultatów.

Mogłam robić miliony brzuszków i nigdy nie zobaczyłam takiego efektu jak wtedy gdy było dużo mniej brzuszków, ale lepsza dieta, dodała.

Jak widać ta teoria się sprawdza! Kto nie chciałby mieć takiego płaskiego brzucha?!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lawendowy to nie kolor ,to stan umysłu 💜🙄

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.