Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. instagram.com/m_rozenek
ZE ŚWIATA URODY

Co robi Małgorzata Rozenek-Majdan, żeby utrzymać świetną formę?

Gwiazda zdradziła swój sekret!

Aleksandra Charzewska 5 stycznia 2019 15:59
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. instagram.com/m_rozenek

Powszechnie wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan lubi chwalić się swoją figurą na Instagramie. Gwiazda często dodaje zdjęcia w bikini czy kusym stroju sportowym. Nic dziwnego! Dzięki odpowiedniej diecie i treningom udaje się jej utrzymać świetną formę, którą wręcz należy się chwalić. Pod ostatnio zamieszonymi na Instagramie fotografiami wyznała swoim obserwatorom, jaki jest sekret jej doskonałej figury. Poznajcie go!

Jaki jest sekret idealnej figury Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Niedawno gwiazda wraz z rodziną odpoczywała w Tajlandii. Wysoka temperatura i błękitna woda sprzyjały pływaniu, opalaniu i… zdjęciom w bikini! Po zamieszczeniu na Instagramie fotografii w stroju kąpielowym posypała się lawina komentarzy. Oczywiście pozytywnych! Fanki pytały Małgorzatę co robić, żeby móc cieszyć się świetną figurą. Gwiazda wyznała, że pozbyła się kilku produktów ze swojej diety. Jakich?

„Jak ja Pani zazdroszczę takiej pięknej figury 👍”, „Omg! Ależ pani obłędnie wygląda 😍”, „Piękna figura pani Małgosiu. Widać, że nie zrobiła się sama, takie ciało dużo pracy wymaga.” – komentowały zdjęcia zachwycone fanki.

Okazało się, że jakiś czas temu gwiazda całkowicie odstawiła mięso, alkohol i cukier. Przyznaje, że bez tych produktów „można żyć” i to całkiem przyjemnie. Poza dietą, nawet w trakcie wakacji Małgorzata Rozenek-Majdan nie rezygnuje z ćwiczeń. Twierdzi, że lepiej zrobić krótszy, mniej złożony trening niż nie zrobić go w cale. Podczas pobytu w Tajlandii biegała, wykonywała na trawie proste ćwiczenia i rozciągała się. Zdjęciem z „porannego rozruchu” również podzieliła się na Instagramie.

Podczas przeprowadzonej w 2017 roku przez dziennikarkę Vivy! Katarzynę Sielicką rozmowy, Małgorzata wyznała, że stara unikać się laktozy i glutenu, nie pije także napojów gazowanych. Mówiła, że bazuje na diecie Francuzek, które największy posiłek zjadają o godzinie 13, a przez resztę dnia jedzą małe porcje. Na pytanie ,,Czy lubisz się ruszać?" odpowiedziała:

,,Uwielbiam. Jestem nadreaktywna. Muszę gdzieś tę energię z siebie wyrzucać. Nie rozumiem dylematów ludzi, którzy siedzą na kanapie, ja tego nie potrafię. Radosław mówi, że ja nigdy nie siadam, a jak siadam, to po to, żeby już się położyć."

Tak intensywny tryb życia, jaki prowadzi gwiazda może dawać w kość. Okazuje się, że nawet długie, męczące godziny spędzane na planach programów telewizyjnych czy sesji zdjęciowych nie zniechęcają jej jednak do regularnych ćwiczeń. Małgorzata Rozenek-Majdan na co dzień udowadnia, że jeżeli się chce, to można! A mamy szczęście podziwiać tego efekty na jej Instagramie ;) 

Małgorzta Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato, 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poranny rozruch💪🏻😄 kiedy mi się nie chce ćwiczyć, ale tak naprawdę nie chce 😉 to robię trochę pajacyków, chwile pobiegam, zrobię kilka pompek, parę podporów i dłuższą sesję rozciągania, które jest moją słabą stroną😜 trwa to krócej niż zwykły trening a nie wychodzi się z rutyny (w każdym razie tak to sobie tłumaczę)😂😂😂😂 jak Ci się nie chce, to zrób mniej💪🏻 w końcu mniej to zawsze więcej niż nic😄💪🏻 photo by @stas_rozenek który na wakacjach często towarzyszy mi w treningach, w końcu to też, świetny sposób na spędzanie czasu z dziećmi😄💪🏻😄👍🏻 miłej, leniwej niedzieli Wam życzę😘😘😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?