Prezenterka ma na niego kilka sposobów

Aleksandra Charzewska 8 grudnia 2018 18:30

Tej metamorfozy nikt się nie spodziewał. Gdy w październiku Małgorzata Rozenek-Majdan niespodziewanie ścięła włosy wyprawiła wszystkich w... zachwyt! Nowa fryzura sprawiła, że prezenterka wygląda modnie i zdecydowanie młodziej. W tym roku na long bob poza Małgorzatą zdecydowały się m.in Rihanna, Khloe i Kim Kardashian, Ashley Tisdale oraz Hailey Baldwin. Małgorzata ma kilka ciekawych sposób na stylizację tej fryzury. Jakich? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan obcięła włosy. Metamorfoza gwiazdy
Copyright @InstaStories @m_rozenek
1/5

Zaraz po ścięciu włosów Małgorzata postawiła na zwany ,,beach waves", czyli luźne, nieułożone fale. Taki efekt osiągniecie spryskując pasma sprayem z solą morską lub wgniatając w nie piankę.

2/5
fryzury Małgorzaty Rozenek-Majdan
Copyright @instagram.com/m_rozenek
2/5

W tej fryzurze prezenterka wygląda bardzo glamour! Gładkie fale z uniesioną tylnią partią włosów przewodzi nam na myśl Brigitte Bardot. I do tego ta opaska!

3/5
fryzury Małgorzaty Rozenek-Majdan
Copyright @VIPHOTO/East News
3/5

Małgorzata wie, że klasyczna stylizacja longboba to najlepsze rozwiązanie. Wygładzone pasma i wywinięte do środka końce zawsze będą prezentować się świetnie.

4/5
fryzury Małgorzaty Rozenek-Majdan
Copyright @Wojciech OLSZANKA/East News
4/5

Chcesz prezentować się bardziej nowocześnie? Zainspiruj się tą fryzurą prezenterki! Wygładź prostownicą włosy dokładnie skupiając się na końcówkach i utrwal pasma.

5/5
fryzury Małgorzaty Rozenek-Majdan
Copyright @Artur Zawadzki/REPORTER
5/5

Ostanią fryzurą Rozenek-Majdan zachwyciła fanów. Wygładzone, delikatne fale sprawiły, że prezenterka wyglądała bardzo subtelnie i dziewczęco.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.