horoskop tygodniowy viva 1
Fot. Adobe Stock
horoskop

Tygodniowy horoskop „VIVY!” od 7 lipca 2022 - co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku?

Co czeka cię między 7 lipca a 20 lipca?

Redakcja VIVA! 7 lipca 2022 16:32
horoskop tygodniowy viva 1
Fot. Adobe Stock

Oto tygodniowy horoskop „VIVY!” na najbliższe dwa tygodnie - od 7 lipca do 20 lipca. Możesz znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania, dotyczące przyszłości? Co czeka twój znak zodiaku?

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop chiński na 2022: Rok Tygrysa. Co nas czeka w roku 2022?

Horoskop tygodniowy „VIVY!”:  od 7 lipca do 20 lipca 2022
 

RAK (22.06-22.07)

Wszystko będzie się układać, ale… odczujesz niedosyt. Takie emocje mogą sprowokować do niezbyt rozważnych działań, dlatego zachowuj się rozsądnie. Co prawda poradzisz sobie z każdą przeszkodą, ale po co psuć sobie nastrój? To, co ważne, nie ucieknie. A los szykuje niespodziankę, która cię zachwyci…

LEW (23.07-22.08)

Rozwój kariery jest ważny i idzie ci świetnie, ale w najbliższych tygodniach powinnaś skoncentrować się na czymś – lub raczej kimś – innym. Twoje życie uczuciowe już od dawna wymaga konkretnych działań. Czas więc na przemyślenia, czy związek zmierza w dobrym kierunku. Szczególnie, jeśli nie wiesz, na czym stoisz.

PANNA (23.08-22.09)

Nie poddawaj się lenistwu! Jeśli teraz nie zajmiesz się nagromadzonymi problemami i sprawami, wkrótce może być za późno. Stwórz plan działania i rozpraw się z tym, co najtrudniejsze, a odzyskasz wolną przestrzeń. Ostrzeżenie planet: nie ufaj niesprawdzonym informacjom. Nawet tym, które przekażą bliskie osoby.

WAGA (23.09-22.10)

Trudności, nieprzewidywalne okoliczności, nadmiar zadań – tak mogą wyglądać najbliższe dni. Jednak nie muszą, jeśli zachowasz trzeźwość umysłu. Chwilowy spadek formy nie powinien być przeszkodą. Uwierz w siebie i nie odmawiaj, jeśli ktoś zaproponuje pomoc. Chaos zniknie tak szybko, jak się pojawi… chociaż nie dotyczy to spraw miłosnych.

SKORPION (23.10-21.11)

Nie będziesz narzekać na swoje życie, ale musisz być ostrożna. Niestety, jedna nierozważna decyzja może zniszczyć wszystko, na co tak długo pracowałaś. Dlatego nie ufaj emocjom, analizuj każdy swój krok i nie ulegaj namowom innych. I nawet jeśli intuicja nigdy cię nie zawiodła… tym razem może się to wydarzyć.

STRZELEC (22.11-21.12)

Twoje priorytety chwilowo się zmienią. Teraz najważniejsza będzie dla ciebie rodzina. To z tego względu zmienisz swój harmonogram, co może oddalić cię od upragnionego celu zawodowego… Rozczarowana? Planety zapewniają, że nie powinnaś rozpaczać. Wkrótce przekonasz się, jak wielką moc ma wsparcie najbliższych.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

Rzadko zdarza się to w twoim życiu, ale nadchodzi czas słodkiego lenistwa. To doskonały moment na odpoczynek, ponieważ twoja energia topnieje wraz z motywacją. Nie odmawiaj sobie niczego, co poprawia ci nastrój. I postaraj się nie planować zbyt wiele, szczególnie jeśli chodzi o sprawy związane z twoim życiem osobistym.

WODNIK (20.01-18.02)

Nowe projekty, nowe wyzwania, nowe możliwości… Takie rzeczy zazwyczaj wprawiają cię w doskonały nastrój, ale nie tym razem. Wszystko dlatego, że nic nie będzie układać się zgodnie z planem. Najważniejsze – nie traktuj niepowodzeń jako porażki. To tylko nowe doświadczenie, które już wkrótce bardzo ci się przyda.

RYBY (19.02020.03)

Masz wrażenie, że los jest dla ciebie łaskawszy? Słusznie! Odetchniesz z ulgą. Kłopoty pozostaną tylko wspomnieniem, a wszelkie trudności i niejasności znikną. Jedyna rada planet: nie popadaj w samozachwyt. Życie bywa nieprzewidywalne, dlatego miej się na baczności.

BARAN (21.03-19.04)

Przed tobą doskonały moment na wyciszenie. Nie musisz być ciągle „na chodzie”, żeby osiągnąć cel. Wiele już masz na swoim koncie, a wydaje się, że nawet nie zdążyłaś się tym nacieszyć. Dlatego zwolnij i doceń chwilę. W miłości także warto zwolnić. Niepewność uczuciowa nie wróży nic dobrego. Powalcz o spokój serca.

BYK (20.02-20.05)

Jak podpowiada horoskop, przed tobą nieuchronne zmiany. Wygląda na to, że nie zrealizujesz wcześniejszych założeń. To jednak nie powinno być powodem do zmartwień. Po prostu ułóż nowy plan i wyznacz nowe cele. Intuicja z pewnością podpowie, czy zmierzasz w słusznym kierunku. Także jeśli chodzi o miłość…

BLIŹNIĘTA (21.05-21.06)

Nie poddawaj się presji. Im szybciej zrozumiesz, że otoczenie nie może wpływać na podejmowane przez ciebie decyzje, tym lepiej. Nie słuchaj porad i podpowiedzi, bo pomyłka może cię wiele kosztować. Uważaj również w kwestiach finansowych. Niezaplanowane wydatki i niepewne inwestycje mogą poważnie naruszyć twój budżet.

horoskop viva byk 2022
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.