Marcelina Zawadzka maluje toalete
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Marcelina Zawadzka w wersji saute spełnia swoje marzenie!

Zmiany miała w planach już od dawna!

Aleksandra Frankowska 19 stycznia 2021 10:27
Marcelina Zawadzka maluje toalete
Fot. Instagram

Marcelina Zawadzka jeszcze niedawno wygrzewała się na egzotycznej plaży. Po powrocie do Polski postanowiła wprowadzić nieco zmian w swoim mieszkaniu, co planowała już od dawna. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcia w wersji saute, jak … maluje toaletę!

Co z karierą Marceliny Zawadzkiej w TVP?

Odkąd prezenterka nie pojawia się w telewizji, doskonale wykorzystuje swój czas wolny. Jak widać odpoczęła podczas urlopu i wraz z ukochanym Tomaszem Włodarczykiem planuje kolejne dni. Para wybrała się również do Szwajcarii, gdzie korzystała z uroków zimy. Jak na razie nie wiadomo, co dalej zawodowo będzie robiła Zawadzka.

Marcelina Zawadzka maluje toaletę

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Marcelina Zawadzka pozuje na drabinie! To dość niecodzienny widok, a na dodatek gwiazda jest całkowicie bez makijażu i w dresach. Takiej jej dawno nie widzieliśmy. Nawiązując do wczorajszego Blue Monday, Marcelina Zawadzka postanowiła odgonić smutki i zabrała się za dekorowanie swojej toalety. Jak przyznaje, już dawno chciała to zrobić.

We wnętrzu dominują jasne kolory i ogrom obrazków, które od zawsze właśnie w tym pomieszczeniu chciała powiesić gwiazda. Jak widać, nadszedł właśnie odpowiedni moment. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.