Agata Młynarska, VIVA! styczeń 2012, 1/2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
Domy gwiazd

Rustykalny szyk, wielki taras i widok na morze. Tak mieszka Agata Młynarska w Hiszpanii

Te wnętrza zapierają dech. Klasa i styl

Marta Cieplak 9 kwietnia 2024 16:30
Agata Młynarska, VIVA! styczeń 2012, 1/2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Agata Młynarska to niezwykle znana i lubiana dziennikarka, producentka i prezenterka telewizyjna. Ostatnio możemy oglądać jej program „Konfrontacje Agaty” w TVN Style, w którym prowadzi rozmowy z osobami o skrajnych poglądach.  I choć program kręci w Krakowie, to na co dzień mieszka w Hiszpanii. Na Instagramie właśnie pokazała jak wygląda jej śródziemnomorski azyl.

Dom Agaty Młynarskiej w Hiszpanii w Alicante

Agata Młynarska wyjechała do Hiszpanii z mężem w 2019 roku. Planowali być tam zeledwie dwa tygodnie, ale los postanowił inaczej i przeprowadzili się tam na stałe. Jak sama napisała na Instagramie: „Przypadek to sprawił. To już ponad 5 lat. Nie znaliśmy tu nikogo, nie mówiliśmy po hiszpańsku. Potem przytrafiła się pandemia. Nie mogliśmy wrócić do Polski. Trzeba było zmierzyć się z nowym.Potem rzut choroby, przestałam chodzić… i cały czas wierząc, że musi się udać, zaczęliśmy tworzyć własne miejsce, nieobarczone naszymi historiami.Minął czas potrzebny, żeby trafić z leczeniem, minął czas potrzebny, żeby zacząć mówić po hiszpańsku, minął czas potrzebny, żeby stworzyć własne miejsce na nowo. Odwaga była moim największym sprzymierzeńcem.I tak krok po kroku… czujemy się tu jak stare wróble, które stracha się nie boją”.

Dziennikarka wybrała na swój dom piękną, nadmorską miejscowość Alicante. Z okien salonu i z tarasu rozpościera się piękny widok na morze.

dom Agaty Młynarskiej w. Alicante
Fot. agata_mlynarska

Dom jest urządzony w klimacie sródziemnomorskim. Królują drewjiane meble i efektowne dodatkiw w rustykalnym stylu. Na tarasie z którego widać morze można wypocząć na wygodnych fotelach.

dom Agaty Młynarskiej w. Alicante
Fot. agata_mlynarska

W ogrodzie okalającym dom rosną drzewka oliwne i kwitną piękne kwiaty. To idealne miejsce na odpoczynek nawet w gorące dni.

dom Agaty Młynarskiej w. Alicante
Fot. agata_mlynarska

Jak wam się podoba? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.