Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko
O tym się mówi!

Dom na skraju lasu, przepiękna drewniana biblioteka. Tak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska

To prawdziwa oaza aktorki

Aleksandra Frankowska 19 marca 2024 17:27
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Małgorzata Ostrowska-Królikowska niestety zakończyła swoją przygodę z programem "Taniec z Gwiazdami". Aktorka, która szerszej publiczności dała się poznać z roli Grażynki w serialu "Klan", na co dzień mieszka pod Warszawą w przepięknym domu. Ma wielodzietną rodzinę, a także wnuki, dlatego też uwielbia spędzać tam czas w otoczeniu najbliższych. Jak wygląda dom Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma piękny dom

Od kilku lat aktorka wraz z ukochanymi pupilami mieszka pod Warszawą, z daleka od zgiełku wielkiego miasta. Spokojna okolica Zaledwia Górnego pozwala jej odpocząć, chociaż do stolicy ma zaledwie 30 minut samochodem. Dom aktorki sąsiaduje z przepięknym lasem. Ma ogromny ogród, pełen roślin, drzew i krzewów. Ukochane psy aktorki mają tam prawdziwy raj. Wnętrza również zachwycają, choć nie jest wcale bardzo nowocześnie.

ZOBACZ TEŻ: Co wiemy o zniknięciu Księżnej Kate i jak o całej sytuacji opowiadają eksperci? W internecie wrze od teorii spiskowych! 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska stawia na domowe wnętrza

W domu panuje sielski, przyjemny klimat. Jest przytulnie i ciepło. Nie zabrakło oczywiście kominka oraz mebli w kuchni w staroangielskim stylu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska uwielbia meble w stylu vintage, które świetnie wpasowują się w klimat tego miejsca.

CZYTAJ TEŻ: Wszyscy myśleli, że są parą, oni jednak od lat są najlepszymi przyjaciółmi. O relacji Dagmary Kaźmierskiej z Jackiem mówi dziś cała Polska

Zachwyca również imponująca, drewniana biblioteka, z ogromną kolekcją książek. Zobaczcie tylko, jak piękne są te wnętrza. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.