Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka zaręczyła się?!

Ukochany prezenterki zdradził prawdę

Olga Figaszewska 14 grudnia 2020 20:51
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ostatnie miesiące nie były dla niej najłatwiejsze. Telewizja zawiesiła współpracę z prezenterką do czasu wyjaśnienia sprawy, w której została oskarżona o oszustwa podatkowe. I chociaż w jej życiu zawodowym jest wiele zawirowań, prywatnie Marcelina Zawadzka odnalazła miłość. Niedawno prezenterka spędziła urlop w Meksyku z przyjaciółmi. Towarzyszył jej ukochany. Teraz po raz pierwszy odniósł się do informacji, które ostatnio pojawiły się w mediach. 

Partner Marceliny Zawadzkiej skomentował po raz pierwszy ich relację

Nie ukrywa swojego szczęścia. Na ostatnich kadrach publikowanych podczas wyjazdu widać, że uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Marcelina Zawadzka spędziła wolny czas z przyjaciółmi i partnerem, Tomaszem Włodarczykiem. Jedno z ich wspólnych zdjęć zachwyciło fanów prezenterki.

„Przez całe życie biegniemy za czymś, czego wcale nie będziemy potrzebować na ostatniej prostej. Pomyśl o tym, co sprawia Ci radość i przy kim czujesz się dobrze. Dbaj o przyjaciół, o własne zdrowie i bliskich. Odrzuć wszystko, co przywołuje złe wspomnienia”, głosił podpis pod serią fotografii.

Tymczasem w sieci pojawiły się spekulacje, że para planuje ślub. Czy to prawda? Do informacji odniósł się ukochany gwiazdy. W rozmowie z Twoim Imperium skomentował dosadnie plotki.

„Muszę to zdementować: nie zaręczyliśmy się”, powiedział.

Kim jest ukochany gwiazdy? Jak podawało niedawno nieoficjalnie Życie na gorąco, Tomasz Włodarczyk to biznesmen, który zajmuje się architekturą. A jego pasją jest koszykówka. 

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego.  


 

Marcelina Zawadzka
Fot. Instagram/@marcelina_zawadzka

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!