Prezenterka potwierdziła medialne doniesienia...

Konrad Szczęsny 10 kwietnia 2019 20:41

Miał być ślub jest... niespodziewane rozstanie! Związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza przeszedł do historii, co w rozmowie z dziennikarzem prezenterka Pytania na śniadanie potwierdziła. Zadeklarowała, że obecnie pozostają z byłym ukochanym w dobrych relacjach...

Marcelina Zawadzka rozstała się z Rafałem Jonkiszem

Jeszcze w lutym pojawiły się doniesienia, jakoby Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz planowali sformalizować swój związek. Mieli być w sobie szaleńczo zakochani, jednak konsekwentnie unikali błysku fleszy i wspólnego pozowania do zdjęć na salonach. Niestety, okazuje się, że podjęli decyzję o rozstaniu. Co było jej powodem? 

W ostatnim czasie Marcelina Zawadzka poświęcała się pracy na planie show Dance, dance, dance, występowała w serialu Na sygnale oraz prowadziła trzy razy w tygodniu Pytanie na śniadanie. Z kolei Rafał Jonkisz wolny czas inwestował w firmę odzieżową, którą niedawno otworzył. Brak czasu spowodował, że między zakochanymi dochodziło do częstych spięć i kłótni, dlatego też zdecydowali się zakończyć trwający ponad rok (oficjalnie osiem miesięcy) związek, co potwierdziła sama zainteresowana.

Marcelina Zawadzka o rozstaniu z Rafałem Jonkiszem

Mimo że Marcelina Zawadzka nie zdradziła powodów rozstania, potwierdziła, że z Rafałem Jonkiszem nie są już parą.

„Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu. (...) Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda”, zwierzyła się modelka i prezenterka w rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik.

Dodała, że obecnie pozostają z byłym ukochanym w dobrych relacjach.

„Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem”, zadeklarowała.

Żałujesz, że związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza zakończył się?  

1/4
30. urodziny Marceliny Zawadzkiej - pierwsze zdjęcia modelki z Rafałem Jonkiszem
Copyright @Instagram @marcelinazawadzka
1/4

Na początku tego roku Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz świętowali w Zakopanem w otoczeniu przyjaciół i znajomych 30. urodziny modelki...

2/4
30. urodziny Marceliny Zawadzkiej - pierwsze zdjęcia modelki z Rafałem Jonkiszem
Copyright @Instagram @marcelinazawadzka
2/4

Rafał Jonkisz nie odstępował wówczas Marceliny Zawadzkiej na krok i był w nią zapatrzony.

3/4
30. urodziny Marceliny Zawadzkiej - pierwsze zdjęcia modelki z Rafałem Jonkiszem
Copyright @Instagram @marcelinazawadzka
3/4

Niestety, Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka podjęli decyzję o rozstaniu, co w wywiadzie potwierdziła prowadząca Pytanie na śniadanie...

4/4
30. urodziny Marceliny Zawadzkiej - pierwsze zdjęcia modelki z Rafałem Jonkiszem
Copyright @Instagram @marcelinazawadzka
4/4

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka pozostają jednak w dobrych relacjach. Decyzję o zakończeniu związku podjęli wspólnie. Jej powodem był przede wszystkim brak czasu.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.