Z ŻYCIA GWIAZD

Marcelina Zawadzka rozstała się z Rafałem Jonkiszem! Co było powodem?

Prezenterka potwierdziła medialne doniesienia...

Konrad Szczęsny 10 kwietnia 2019 20:41

Miał być ślub jest... niespodziewane rozstanie! Związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza przeszedł do historii, co w rozmowie z dziennikarzem prezenterka Pytania na śniadanie potwierdziła. Zadeklarowała, że obecnie pozostają z byłym ukochanym w dobrych relacjach...

Marcelina Zawadzka rozstała się z Rafałem Jonkiszem

Jeszcze w lutym pojawiły się doniesienia, jakoby Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz planowali sformalizować swój związek. Mieli być w sobie szaleńczo zakochani, jednak konsekwentnie unikali błysku fleszy i wspólnego pozowania do zdjęć na salonach. Niestety, okazuje się, że podjęli decyzję o rozstaniu. Co było jej powodem? 

W ostatnim czasie Marcelina Zawadzka poświęcała się pracy na planie show Dance, dance, dance, występowała w serialu Na sygnale oraz prowadziła trzy razy w tygodniu Pytanie na śniadanie. Z kolei Rafał Jonkisz wolny czas inwestował w firmę odzieżową, którą niedawno otworzył. Brak czasu spowodował, że między zakochanymi dochodziło do częstych spięć i kłótni, dlatego też zdecydowali się zakończyć trwający ponad rok (oficjalnie osiem miesięcy) związek, co potwierdziła sama zainteresowana.

Marcelina Zawadzka o rozstaniu z Rafałem Jonkiszem

Mimo że Marcelina Zawadzka nie zdradziła powodów rozstania, potwierdziła, że z Rafałem Jonkiszem nie są już parą.

„Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu. (...) Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda”, zwierzyła się modelka i prezenterka w rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik.

Dodała, że obecnie pozostają z byłym ukochanym w dobrych relacjach.

„Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem”, zadeklarowała.

Żałujesz, że związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza zakończył się?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.