Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio, Dance Dance Dance
Fot. materiały promocyjne
O TYM JEST GŁOŚNO

Znamy wszystkich uczestników nowego programu Dance, Dance, Dance. Są zaskoczenia!

Na czym będzie polegało show TVP2?

Rafał Kowalski 8 lutego 2019 10:50
Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio, Dance Dance Dance
Fot. materiały promocyjne

Brytyjczycy, Niemcy, Holendrzy i Włosi – oni zdążyli już zachwycić się formatem, który do polskiej telewizji wejdzie dopiero drugiego marca. To właśnie wtedy, o 20.05, widzowie telewizyjnej Dwójki zobaczą pierwszy odcinek multimedialnego show Dance, Dance, Dance. Kto wystąpi i na czym polega program? Znamy wszystkie odpowiedzi.

Dance, Dance, Dance – zasady i uczestnicy

Do rywalizacji w show stanie sześć par złożonych z ulubieńców publiczności. Zadaniem wszystkich będzie jak najlepiej odwzorować układ znany z wybranego teledysku bądź musicalu. Klipy Madonny, Beyonce, Michaela Jacksona to tylko niektóre z tych, które naśladować będą gwiazdy.

A którzy celebryci zgodzili się na udział w show? W pierwszej polskiej edycji programu o laur zwycięstwa do walki staną Patricia Kazadi z 17-letnią siostrą Victorią, Miss Polski Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio, aktorzy Monika Mazur i Darek Wieteska, Wiktoria Gąsiewska w parze z Adamem Zdrójkowskim, prezenterka Marcelina Zawadzka i Mister Polski Rafał Maślak oraz trenerka Kasia Dziurska i jej życiowy partner Emil Gankowski.

Emocje będą towarzyszyć gwiazdom nie tylko na parkiecie, ale i podczas prób. Na salach treningowych uczestników Dance, Dance, Dance także będą podglądać kamery… Co z tego wyjdzie? Dowiemy się już drugiego marca.Na uwagę zasługuje też jury, którego skład może zaskakiwać. W komisji oceniającej ostatecznie znaleźli się trenerka fitness Ewa Chodakowska, uzdolniona tancerka Ida Nowakowska i projektant Robert Kupisz, który w przeszłości był profesjonalnym tancerzem i choreografem.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z prób, które już się odbyły. Na zdjęciach gwiazdy nie wyglądają jeszcze na zmęczone… Jak będzie w pierwszym odcinku Dance, Dance, Dance? Nie możemy się doczekać. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Mazur (@monika_mazur_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🎼🎶 Patricia Kazadi (@kazadi_official)

TAGI #TVP #show #taniec

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.