Magda Wójcik, finalistka Big Brothera
Fot. Beata Zawadzka/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Wójcik wygrała Big Brothera! Poznajcie bliżej zwyciężczynię show TVN

Jaki jest jej przepis na zwycięstwo?

Gabriela Czernecka 17 czerwca 2019 09:27
Magda Wójcik, finalistka Big Brothera
Fot. Beata Zawadzka/East News

Za nami finał Big Brothera. Magdalena Wójcik zwyciężyła tegoroczną edycję show TVN. W wielkim finale pokonała trzech mężczyzn - Bartka, Igora i Radka. „Nadal jestem w szoku i jak się obudziłam rano to myślałam, że wciąż jestem w domu Wielkiego Brata”, wyznała po wyjściu z programu. Kim jest zwyciężczyni show? Poznajcie bliżej Magdę Wójcik!

Zwyciężczyni Big Brothera: Magda Wójcik - kim jest?

Magda Wójcik ma 31 lat i pochodzi z Kielc. Zaraz po ukończeniu liceum i zdaniu matury wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii. W Szkocji studiowała biotechnologię żywności, którą ukończyła z dyplomem magistra. Magda pasjonuje się moda, dlatego marzy o stworzeniu autorskiej kolekcji ubrań. Obecnie pracuje w Londynie w jednym ze znanych butików.

Do wzięcia udziału w programie namówili ją znajomi. Już po kilku dniach w domu Wielkiego Brata zyskała miano jednej z najsympatyczniejszych uczestniczek pierwszej edycji Big Brother w TVN 7. Jak sama mówiła w dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN, nie marzyła o zwycięstwie, każdego dnia mówiła do siebie, że chce przetrwać ten konkretny dzień i tak do końca programu, do ostatniego odcinka. Wygląda na to, że jej przepis na zwycięstwo sprawdził się.

A co wiadomo na temat jej życia prywatnego? Jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Jej przyjaciółką jest blogerka modowa Maffashion. Magda Wójcik widywana była również w towarzystwie innych celebrytów, m.in. Julii Wieniawy, Dawid Kwiatkowski, Mateusza Magi czy Karoliny Gilon. W przyszłości chciałaby założyć własny sklep. Czy wygrana w postaci 100 tysięcy złotych jej w tym pomoże? Tego jej życzymy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sending kisses • • • #snakeprint #animalprint #selfie #pictureoftheday #fashion #style

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb)

Big Brother 6, finaliści: Magda Wójcik
Fot. Materiały prasowe/TVN7
 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.