Magda Wójcik, finalistka Big Brothera
Fot. Beata Zawadzka/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Wójcik wygrała Big Brothera! Poznajcie bliżej zwyciężczynię show TVN

Jaki jest jej przepis na zwycięstwo?

Gabriela Czernecka 17 czerwca 2019 09:27
Magda Wójcik, finalistka Big Brothera
Fot. Beata Zawadzka/East News

Za nami finał Big Brothera. Magdalena Wójcik zwyciężyła tegoroczną edycję show TVN. W wielkim finale pokonała trzech mężczyzn - Bartka, Igora i Radka. „Nadal jestem w szoku i jak się obudziłam rano to myślałam, że wciąż jestem w domu Wielkiego Brata”, wyznała po wyjściu z programu. Kim jest zwyciężczyni show? Poznajcie bliżej Magdę Wójcik!

Zwyciężczyni Big Brothera: Magda Wójcik - kim jest?

Magda Wójcik ma 31 lat i pochodzi z Kielc. Zaraz po ukończeniu liceum i zdaniu matury wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii. W Szkocji studiowała biotechnologię żywności, którą ukończyła z dyplomem magistra. Magda pasjonuje się moda, dlatego marzy o stworzeniu autorskiej kolekcji ubrań. Obecnie pracuje w Londynie w jednym ze znanych butików.

Do wzięcia udziału w programie namówili ją znajomi. Już po kilku dniach w domu Wielkiego Brata zyskała miano jednej z najsympatyczniejszych uczestniczek pierwszej edycji Big Brother w TVN 7. Jak sama mówiła w dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN, nie marzyła o zwycięstwie, każdego dnia mówiła do siebie, że chce przetrwać ten konkretny dzień i tak do końca programu, do ostatniego odcinka. Wygląda na to, że jej przepis na zwycięstwo sprawdził się.

A co wiadomo na temat jej życia prywatnego? Jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Jej przyjaciółką jest blogerka modowa Maffashion. Magda Wójcik widywana była również w towarzystwie innych celebrytów, m.in. Julii Wieniawy, Dawid Kwiatkowski, Mateusza Magi czy Karoliny Gilon. W przyszłości chciałaby założyć własny sklep. Czy wygrana w postaci 100 tysięcy złotych jej w tym pomoże? Tego jej życzymy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sending kisses • • • #snakeprint #animalprint #selfie #pictureoftheday #fashion #style

Post udostępniony przez MAGDA WOJCIK (@magda.wojcik.bb)

Big Brother 6, finaliści: Magda Wójcik
Fot. Materiały prasowe/TVN7
 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.