O TYM SIĘ MÓWI

Polsat szykuje nowe show... Stacja wysłała do Azji celebrytów-emerytów!

Mamy pierwsze zdjęcia z planu!

Rafał Kowalski 17 lipca 2018 15:29

Piotr Polk, Karol Strasburger, Władysław Kozakiewicz i Krzysztof Hanke – to czwórka śmiałków, która zgodziła się wziąć udział w nowym programie telewizji Polsat Lepiej późno niż wcale. Polska wersja międzynarodowego hitu Better Late Than Never pozwoli widzom przenieść się do dzikich rejonów Azji i obserwować, jak na pełnych wyzwań terenach radzi sobie grupa emerytowanych gwiazd. W przemierzeniu ponad 30 000 kilometrów pomoże im młoda krew – Rafał Masny, znany z internetowego kanału Abstrachuje.

Lepiej późno niż wcale – zasady programu

Dwójka aktorów, sportowiec i kabareciarz odwiedzą w programie wyjątkowo egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji. Popularnych śmiałków czeka zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Stacja obiecuje, że będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet… przerażająco. Ten program ma udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno, czytamy w komunikacie Polsatu.

Czy Lepiej późno niż wcale spodoba się widzom? Zobaczymy we wrześniu, na kiedy stacja zaplanowała emisję pierwszych odcinków programu. Jak na razie format zachwycił publiczność w Ameryce, gdzie stacja NBC już przygotowuje jego drugą edycję. Z kolei w pierwszej udział wzięli: kanadyjski aktor i wokalista William Shatner, aktor i legenda NFL Terry Bradshaw, amerykański reżyser i producent filmowy Henry Winkler oraz bokser, dwukrotny zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej George Foreman oraz komik Jeff Dye.

Zanim będziecie mogli śledzić zmagania gwiazd w Polsacie, zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z planu show! Panowie w kimonach to rzadki widok…  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.