Dance Dance Dance 3
Fot. fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
O TYM SIĘ MÓWI

Kto wygrał Dance Dance Dance 3? Znamy zwycięzców tanecznego show!

W finale nie zabrakło emocji!

Olga Figaszewska 15 maja 2021 22:32
Dance Dance Dance 3
Fot. fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Za nami finał programu Dance Dance Dance. W ostatnim odcinku trzeciej edycji tanecznego show nie zabrakło emocji i solidnej dawki energii, która udzielała się widzom przed telewizorami. Która para sięgnęła po zwycięstwo? Fani domyślali się tego od samego początku.

Finał Dance Dance Dance 3

Dwie pary walczyły o główną wygraną. Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zmierzyły się w ostatnim odcinku trzeciej edycji Dance Dance Dance. To oni dotychczas byli najlepiej oceniani przez jurorów programu. Mowa oczywiście o Idzie Nowakowskiej, Agustinie Egurroli i Joannie Jędrzejczyk.

Zobacz też: Roksana Węgiel popłakała się przed występem w Dance Dance Dance. To reakcja na słowa jurora

W finale Roksana Węgiel, a także Anna Matysiak musiały zmierzyć się z choreografiami z legendarnych klipów Michaela Jacksona. Poprzeczka poszła naprawdę wysoko! A gwiazdy udowodniły, że ciężka praca gwarantuje wspaniałe efekty. 

Roksana Węgiel wcieliła  się w króla popu z teledysku „Thriller” z 1983 roku. Z kolei Anna Matysiak zatańczyła choreografię z teledysku „Bad” z 1987 roku. Solowe występy zaprezentowali także Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Przyjaciółka Roksany zatańczyła do przeboju „Le Freak” zespołu amerykańskiej formacji Chic. Taneczna połówka Anny Matysiak - Stanisław Karpiel-Bułecka, zaprezentował swoje latynoskie oblicze tańcząc do największego hitu Ricky’ego Martina „Livin’ la Vida Loca”.

Dance Dance Dance 3
Fot. fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Dance Dance Dance 3
Fot. fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Która para wygrała 3 edycję Dance Dance Dance? 

Obie pary na scenie dały z siebie wszystko!  Każda z nich zaprezentowała na multimedialnej scenie dwie choreografie w duecie. Roksana i Oliwia zatańczyły do przeboju „4 Minutes” Madonny i Justina Timberlake’a oraz układ z hitu „Intoxicated" Martina Solveig & GTA. Z kolei Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka zachwycali w układdzie z legendarnego musicalu „West Side Story” do utworu „America” oraz choreografią do przeboju „These Boots Are Made for Walkin’” Nancy Sinatry z trzeciego odcinka „Dance Dance Dance”. 

Kto otrzymał najwięcej punktów i tym samym, wygrał program? Na kilka dni przed finałem widzom trudno było wytypować swojego faworyta! Ale widzowie byli zgodni! W głosowaniu SMS zwyciężyły Roksana Węgiel i Oliwia Górniak! To one przekażą 100 tysięcy na wybrany cel charytatywny!

Gratulujemy!  

TAGI #taniec

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.