Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy dali show pełne namiętności! Wideo hitem sieci

Ależ oni się kochają...

Konrad Szczęsny 16 stycznia 2021 22:01
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Trenerka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe nagranie. Wraz z mężem, mocno objęci, tańczą do wielkiego przeboju Whitney Houston „I have nothing”. Dali się ponieść atmosferze chwili: całują się, pląsając w rytm i patrząc na siebie rozmarzonym wzrokiem. Ależ oni się kochają!

Sukcesy Roberta Lewandowskiego. Taki był 2020 rok

Mimo pandemii koronawirusa, miniony rok był dla nich naprawdę wyjątkowy. W maju zostali rodzicami drugiej córeczki, której nadali imię Laura. Robert Lewandowski odnosił spektakularne sukcesy na boisku i został doceniony na arenie międzynarodowej. Został mu przyznany tytuł Piłkarza Roku UEFA, Najlepszego Piłkarza FIFA oraz główna nagroda Globe Soccer Awards. Zajął również 1. miejsce w plebiscycie „Przeglądu Sportowego”. Na Gali Mistrzów Sportu nie ukrywał wzruszenia...

Także jego klub, Bayern Monachium, ma za sobą bardzo dobry sezon. Powodów do świętowania ma aż nadto!

Dał temu wyraz w najnowszym nagraniu, które na swoim profilu na Instagramie zamieściła Anna Lewandowska. Trenerka dzielnie wspiera męża we wszystkich jego przedsięwzięciach, odpowiada m.in. za dietę kapitana reprezentacji Polski. Sama również poświęca się działalności, m.in. na rzecz kobiet. A to wszystko godzą z tą najważniejszą życiową rolą: rodziców.

Wideo tańczących Anny i Roberta Lewandowskich. Tak się kochają

W sobotę na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się wyjątkowe nagranie. Widzimy na nim piłkarza oraz jego małżonkę w czułych objęciach. W tle wybrzmiewa wielki przebój Whitney Houston „I have nothing”. Para wpatruje się sobie w oczy  i co jakiś czas całuje. Nucą również ponadczasowy hit! Jak się okazuje, piosenka jest ich ulubioną.

„Nadejdą lepsze dni. Teraz cieszmy się małymi rzeczami”, podpisała wideo trenerka.

Fani zwrócili uwagę na talent taneczny pary. Nie unikają figur znanych z tanecznych programów, zaś wszystkiemu towarzyszy śmiech i niezwykła pogoda ducha. W ten sposób Anna i Robert Lewandowscy udowodnili, że mają do siebie bardzo dużo dystansu.

Internauci (w tym m.in. Barbara Kurdej-Szatan) są zachwyceni i trudno im się dziwić! Nagranie możesz zobaczyć poniżej.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.