Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z Życia gwiazd

Anna i Robert Lewandowscy zachwycili fanów wspólnym tańcem

Tak para szalała na parkiecie

Olga Figaszewska 30 grudnia 2022 07:45
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowski rozwijają swoje kariery, nie zwalniają tempa i wspierają się na każdym kroku. Liczne zobowiązania, treningi, zgrupowania… wszystko to wiąże się z rozłąkami. One są najcięższe, zwłaszcza dla ich pociech: Klary i Laury. Dlatego Anna i Robert Lewandowscy cenią wspólne momenty i wiedzą, jak ważne jest pielęgnowanie rodzinnej więzi. Sportowcy cieszą się każdą chwilą spędzoną u swojego boku i nie szczędzą sobie czułości.  Najnowszym nagraniem trenerka zachwyciła fanów. Okazuje się, że para świetnie radzi sobie na tanecznym parkiecie.

Anna i Robert Lewandowscy zachwycili fanów wspólnym tańcem

Święta Bożego Narodzenia Anna i Robert Lewandowscy wraz z córeczkami spędzili w Polsce. To był dla nich magiczny czas. Mieli okazję, by spotkać się z rodziną i przyjaciółmi. Małżonkowie powrócili już do Hiszpanii, gdzie budują swoje miejsce na ziemi i nie ukrywają, że szybko dostosowali się do nowych warunków. Z miłości do Majorki Anna Lewandowska zaczęła uczyć się języka hiszpańskiego, a także odnalazła nową pasję. 

„Majorka jest niezwykle inspirująca. Jej kultura i klimat mają na mnie spory wpływ. […] Ma różne oblicza i mimo popularności można odnaleźć na niej także spokój”, opowiadała trenerka w rozmowie z VIVĄ! w lipcu 2022 roku.

Zobacz też: Mama Roberta Lewandowskiego imprezuje z przyjaciółką. To znana prekursorka treningów fitness w Polsce!

Ukochana Roberta Lewandowskiego zafascynowała się tańcem. „Powoli wsiąkam w klimat hiszpańskiej muzyki i w katalońskie klimaty, które już kocham. Oczywiście, jeszcze duuuuuużo pracy przede mną. I know, I know! Ale takie wyzwania to ja uwielbiam! Nie przychodzi mi to łatwo, natomiast najważniejsze, że odkrywam nową pasję i…mężowi się podoba”, pisała w jednym z postów, na którym zaprezentowała swoje umiejętności, wprawiając fanów w osłupienie. Może liczyć na wsparcie męża. „Bardzo doceniam to, że wspiera mnie w tej nowej pasji i często mówi: „Widzę, że taniec daje ci dużo radości, więc biegnij na trening”, tłumaczyła.

Teraz poszła o krok dalej! Okazuje się, że nie tylko Anna Lewandowska ma talent i uwielbia szaleć na parkiecie. Na IstaStories trenerki pojawiło się wyjątkowe nagranie z mężem. Widać, jak Robert Lewandowski poddaje się muzyce, tańcząc bachatę. Para spędzała cudowny wieczór w towarzystwie przyjaciół w jednym z klubów. Zakochani nie szczędzili sobie czułych gestów.

Zobaczcie, jak prezentowali się na parkiecie!   

Czytaj też: Święta Bożego Narodzenia Anny i Roberta Lewandowskich. Tak spędzają ten magiczny czas!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, taniec
Fot. InstaStories/ @annalewandowskahpba /Instagram

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, taniec
Fot. InstaStories/ @annalewandowskahpba /Instagram

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, taniec
Fot. InstaStories/ @annalewandowskahpba /Instagram

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…