Święta Anny i Roberta Lewandowskich
Fot. Instagram @annalewandowska
O TYM SIĘ MÓWI

Święta Bożego Narodzenia Anny i Roberta Lewandowskich. Tak spędzają ten magiczny czas!

Zakochani pokazali rodzinne kadry!

Olga Figaszewska 25 grudnia 2022 13:01
Święta Anny i Roberta Lewandowskich
Fot. Instagram @annalewandowska

Święta Bożego Narodzenia spędzają w Polsce z całą rodziną. Anna i Robert Lewandowscy cieszą się tym magicznym czasem.  Zakochani podzielili się z fanami uroczymi kadrami. Są pełne miłości i rodzinnego ciepła. Na fanach trenerki ogromne wrażenie zrobiła jej świąteczna stylizacja! Jak wyglądała Wigilia i pierwszy dzień świąt Państwa Lewandowskich? Zobaczcie sami!

Boże Narodzenie 2022: Tak Anna i Robert Lewandowscy spędzają święta

Po zakończonym mundialu w Katarze Anna i Robert Lewandowscy wraz z córeczkami wybrali się na krótkie wakacje. Spędzali cudowny czas na Malediwach. Podładowali akumulatory, odpoczęli i kolekcjonowali kolejne wspomnienia.

Po powrocie trenerka rozpoczęła przygotowania do Bożego Narodzenia. Ukochana Roberta Lewandowskiego spędziła przedświąteczny czas w Polsce. Wspólnie z córeczkami udekorowała dom. „Odliczam dni do świąt. Słuchajcie, uwielbiam atmosferę przygotowań do Bożego Narodzenia. […] Ja zawsze wspólnie z dziewczynkami dekorujemy dom... przynajmniej staramy się, one mi pomagają, aby był wyjątkowy. Nadchodzące święta w tym roku spędzamy w Polsce, więc chciałam się pochwalić”, mówiła niedawno.

Anna Lewandowska nie mogła doczekać się tego czasu spędzonego z bliskimi. Zanim wspólnie zasiedli do wigilijnego stołu, małżonkowie spotkali się z przyjaciółmi Pauliną Krupińską-Karpiel i Sebastianem Karpielem-Bułecką. Wkrótce potem rozpoczęły się wyczekiwane przygotowania do kolacji.

Zobacz też: Katarzyna Grochola spędza święta z najbliższymi. To dla niej wyjątkowy czas

Na profilach Anny i Roberta Lewandowskich pojawiły się urocze kadry z pociechami na tle pięknej choinki. Trenerka złożyła wszystkim świąteczne życzenia: „Święta to dla mnie przede wszystkim czas z Moimi Bliskimi🎄😍 Niech te Święta będą dla Was pełne miłości i radości ❤”. A piłkarz dodawał: „Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam pięknych i niezapomnianych chwil w gronie rodziny❤”. 

Fani nie mogli przejść obojętnie obok rodzinnych kadrów. Największe wrażenie na internautach zrobiła stylizacja ukochanej sportowca. Anna Lewandowska zachwycała w czerwonej sukience, marynarce w kolorze pudrowego różu, które świetnie uzupełniał klasyczny makijaż i dodatki. Córeczki pary wystąpiły w uroczych różowych sukienkach. Z kolei zawodnik FC Barcelony postawił na garnitur i czarny golf.

To dla nich wyjątkowy czas, który spędzają z najbliższymi. Trenerka pokazała wnętrza domu, gdzie dominowała biel i złoto. Przy wigilijnym stole zasiadła cała rodzina. Trenerka podzieliła się z fanami kolejnymi kadrami. Z kolei pierwszego dnia świąt Anna i Robert Lewandowski pokazali, jak spędzają poranek z córeczkami. Do zdjęć zapozowali w zimowych stylizacjach. Uśmiechy nie schodziły z ich twarzy!  

Zobacz też: Wigilia 2022: tak obchodzą ją gwiazdy! Państwo Lewandowscy, Natalia Kukulska, Dominika Gwit...

Święta Anny i Roberta Lewandowskich
Fot. InstaStories @annalewandowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.