O NIEJ JEST GŁOŚNO

Czy Marcelina Zawadzka wciąż jest sama? Przypominamy wszystkich partnerów prezenterki

Gwiazda TVP nie miała dotąd szczęścia w miłości...

Konrad Szczęsny 11 lipca 2020 10:56

Jest piękna, bezpretensjonalna i skraca dystans w sekundę. Marcelina Zawadzka, mimo braku dziennikarskiego doświadczenia, świetnie odnalazła się w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie. Uważnie słucha rozmówców, celnie komentuje ich zwierzenia, empatia to jej znak rozpoznawczy. Mimo tych cech, w życiu osobistym nie ma szczęścia. Gwiazda TVP, która niedawno wpadła w problemy z prawem (pisaliśmy o tym TUTAJ), spotykała się z kierowcą rajdowym Kubą Przygońskim, aktorem Mikołajem Roznerskim, modelami Rafałem Jonkiszem oraz Brazylijczykiem Leonardo Marquesem. Jednak żaden z nich nie okazał się tym jedynym... 

Związki Marceliny Zawadzkiej: Kuba Przygoński

Spotykali się od 2009 do 2012 roku. Wydawali się parą idealną: ona aspirująca wówczas modelka, która szybko stała się ulubienicą mediów za sprawą niewątpliwej urody u osobistego uroku. On motocyklista rajdowy, który odnosił coraz większe sukcesy. Niestety, związek Marceliny Zawadzkiej i Kuby Przygońskiego nie przetrwał próby czasu. To on zdecydował o zakończeniu tej relacji. 

„Ja znałam go trzy lata i na trzy dni przed wylotem [na konkurs Miss Universe 2012 - przyp. red.] powiedział mi, że musimy się rozstać. To było trudne, przeżyłam to bardzo i w szoku poleciałam na konkurs. Miałam momenty, że myślałam, po co to ja tam lecę i tak nic mi się nie uda. Musiałam zapomnieć o moich prywatnych sprawach, a to było trudne”, zwierzyła się w trakcie jednego z odcinków Tańca z gwiazdami we wrześniu 2014 roku.

Długo mówiło się, że nie potrafiła nikomu zaufać i trzymała mężczyzn na dystans. Aż do 2017 roku...

Związki Marceliny Zawadzkiej: Mikołaj Roznerski

Wiosną media obiegła informacja, że piękna prezenterka spotyka się z bożyszczem kobiet, aktorem Mikołajem Roznerskim. W czerwcu oboje zamieścili na swoich profilach w social mediach takie samo zdjęcie, co rozwiało wszelkie wątpliwości. Wkrótce potem na salonach spekulowano, że są w sobie szaleńczo zakochani i rozważają ślub. Niestety, sielanka zakończyła się w październiku 2017 roku. Kością niezgody między nimi miał być nawał zawodowych obowiązków i brak czasu na spędzanie go z drugą osobą... W jednym z wywiadów potwierdziła to sama zainteresowana.

„Rozmijaliśmy się i niemal nie mieliśmy dla siebie czasu. W związku jest się po to, by się wzajemnie uszczęśliwiać. Jeśli to tak nie funkcjonuje, to nie ma sensu ciągnąć takiej relacji”, zdradziła Marcelina Zawadzka w rozmowie z Fleszem w grudniu 2017 roku.

W tym samym wywiadzie potwierdziła również, że spotyka się z brazylijskim modelem, Leonardo Marquesem.

Związki Marceliny Zawadzkiej: Leonardo Marques

„Lubię facetów z poczuciem humoru, którzy mają pasje i nigdy się nie nudzą. Takich, którym nie będzie przeszkadzała moja niezależność. Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, fajnie spędzamy czas i mamy podobne zainteresowania. Leonardo ciągle się śmieje, jest serdeczny, ma szalony pomysły i czuję, że przy nim nie musze się spinać”, zwierzała się wówczas wyraźnie podekscytowana prezenterka.

Wydawało się, że łączące ich uczucie to coś poważnego, tym bardziej, że gwiazda zaprosiła nowego chłopaka na święta do rodzinnego Malborka, by poznał jej rodzinę. Niestety, i tym razem szczęście nie trwało długo. Na początku 2018 roku wyszło na jaw, że związek pary przeszedł do historii. W marcu, w trakcie jednego z wydań Pytania na śniadanie, Marcelina Zawadzka popłakała się na wizji w trakcie rozmowy o tym, jak przetrwać rozstanie. Gdy partnerujący jej w programie TVP Tomasz Wolny zapytał, dlaczego jest taka wzruszona, najpierw wymijająco odparła: „coś mi się oko popłakało, a ty już mnie nie dopytuj o te miłosne rzeczy”, po czym, przyparta do muru przyznała, że „jest szczęśliwym singlem”.

Jednak jeszcze w tym samym roku, jesienią, zaczęto spekulować, że prezenterka spotyka się z byłym Misterem Polski, młodszym od niej o 9 lat Rafałem Jonkiszem.

Związki Marceliny Zawadzkiej: Rafał Jonkisz

Był to bodaj najmniej medialny związek Marceliny Zawadzkiej. Trwał prawdopodobnie około ośmiu miesięcy (choć pojawiły się również informacje, że ponad rok), wiadomo, że para spędziła razem święta Bożego Narodzenia oraz 30. urodziny byłej modelki, które ta wyprawiła w Zakopanem pod koniec stycznia. Jakiś czas temu chętnie publikowano zdjęcia paparazzi, na których okazywali sobie czułość. Wydawało się, że są sobie pisani i tym razem prezenterka odnalazła wreszcie szczęście. Niestety, w najnowszym wywiadzie potwierdziła, że wraz z Rafałem Jonkiszem podjęli decyzję o rozstaniu.

„Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu. (...) Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda”, zwierzyła się w rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik.

Dodała, że obecnie pozostają z byłym ukochanym w dobrych relacjach. „Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem”, zadeklarowała. Co ciekawe, w lipcu 2019 roku para była widziana na wspólnych wakacjach w Polsce. Zdjęcia, na których byli w doskonałych nastrojach, sprawiły, że pojawiły się plotki o powrocie do siebie. 

Jaka jest prawda? Tego nie wiadomo, bo ani Marcelina, ani Rafał nie mówią o swoim życiu prywatnym... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.