Przypominamy wszystkich partnerów prezenterki

Konrad Szczęsny 15 czerwca 2021 14:56

Jest piękna, bezpretensjonalna i skraca dystans w sekundę. Marcelina Zawadzka, mimo braku dziennikarskiego doświadczenia, świetnie odnalazła się w roli prowadzącej programy TVP. Mimo tych cech, w życiu osobistym nie miała dotąd szczęścia. Była miss, która niedawno wpadła w problemy z prawem (pisaliśmy o tym TUTAJ), spotykała się z kierowcą rajdowym Kubą Przygońskim, aktorem Mikołajem Roznerskim, modelami Rafałem Jonkiszem, Brazylijczykiem Leonardo Marquesem oraz biznesmenem Tomaszem Włodarczykiem. Jednak żaden z nich nie okazał się tym jedynym... Czy skraść serce Marceliny już na zawsze uda się jej nowemu partnerowi? Gwiazda właśnie potwierdziła z nim związek.

Zacznijmy jednak od początku...

Związki Marceliny Zawadzkiej: Kuba Przygoński

Spotykali się od 2009 do 2012 roku. Wydawali się parą idealną: ona aspirująca wówczas modelka, która szybko stała się ulubienicą mediów za sprawą niewątpliwej urody u osobistego uroku. On motocyklista rajdowy, który odnosił coraz większe sukcesy. Niestety, związek Marceliny Zawadzkiej i Kuby Przygońskiego nie przetrwał próby czasu. To on zdecydował o zakończeniu tej relacji. 

„Ja znałam go trzy lata i na trzy dni przed wylotem [na konkurs Miss Universe 2012 - przyp. red.] powiedział mi, że musimy się rozstać. To było trudne, przeżyłam to bardzo i w szoku poleciałam na konkurs. Miałam momenty, że myślałam, po co to ja tam lecę i tak nic mi się nie uda. Musiałam zapomnieć o moich prywatnych sprawach, a to było trudne”, zwierzyła się w trakcie jednego z odcinków Tańca z gwiazdami we wrześniu 2014 roku.

Długo mówiło się, że nie potrafiła nikomu zaufać i trzymała mężczyzn na dystans. Aż do 2017 roku...

Związki Marceliny Zawadzkiej: Mikołaj Roznerski

Wiosną media obiegła informacja, że piękna prezenterka spotyka się z bożyszczem kobiet, aktorem Mikołajem Roznerskim. W czerwcu oboje zamieścili na swoich profilach w social mediach takie samo zdjęcie, co rozwiało wszelkie wątpliwości. Wkrótce potem na salonach spekulowano, że są w sobie szaleńczo zakochani i rozważają ślub. Niestety, sielanka zakończyła się w październiku 2017 roku. Kością niezgody między nimi miał być nawał zawodowych obowiązków i brak czasu na spędzanie go z drugą osobą... W jednym z wywiadów potwierdziła to sama zainteresowana.

„Rozmijaliśmy się i niemal nie mieliśmy dla siebie czasu. W związku jest się po to, by się wzajemnie uszczęśliwiać. Jeśli to tak nie funkcjonuje, to nie ma sensu ciągnąć takiej relacji”, zdradziła Marcelina Zawadzka w rozmowie z Fleszem w grudniu 2017 roku.

W tym samym wywiadzie potwierdziła również, że spotyka się z brazylijskim modelem, Leonardo Marquesem.

Związki Marceliny Zawadzkiej: Leonardo Marques

„Lubię facetów z poczuciem humoru, którzy mają pasje i nigdy się nie nudzą. Takich, którym nie będzie przeszkadzała moja niezależność. Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, fajnie spędzamy czas i mamy podobne zainteresowania. Leonardo ciągle się śmieje, jest serdeczny, ma szalony pomysły i czuję, że przy nim nie musze się spinać”, zwierzała się wówczas wyraźnie podekscytowana prezenterka.

Wydawało się, że łączące ich uczucie to coś poważnego, tym bardziej, że gwiazda zaprosiła nowego chłopaka na święta do rodzinnego Malborka, by poznał jej rodzinę. Niestety, i tym razem szczęście nie trwało długo. Na początku 2018 roku wyszło na jaw, że związek pary przeszedł do historii. W marcu, w trakcie jednego z wydań Pytania na śniadanie, Marcelina Zawadzka popłakała się na wizji w trakcie rozmowy o tym, jak przetrwać rozstanie. Gdy partnerujący jej w programie TVP Tomasz Wolny zapytał, dlaczego jest taka wzruszona, najpierw wymijająco odparła: „coś mi się oko popłakało, a ty już mnie nie dopytuj o te miłosne rzeczy”, po czym, przyparta do muru przyznała, że „jest szczęśliwym singlem”.

Jednak jeszcze w tym samym roku, jesienią, zaczęto spekulować, że prezenterka spotyka się z byłym Misterem Polski, młodszym od niej o 9 lat Rafałem Jonkiszem.

Związki Marceliny Zawadzkiej: Rafał Jonkisz

Był to bodaj najmniej medialny związek Marceliny Zawadzkiej. Trwał prawdopodobnie około ośmiu miesięcy (choć pojawiły się również informacje, że ponad rok), wiadomo, że para spędziła razem święta Bożego Narodzenia oraz 30. urodziny byłej modelki, które ta wyprawiła w Zakopanem pod koniec stycznia. Jakiś czas temu chętnie publikowano zdjęcia paparazzi, na których okazywali sobie czułość. Wydawało się, że są sobie pisani i tym razem prezenterka odnalazła wreszcie szczęście. Niestety, w najnowszym wywiadzie potwierdziła, że wraz z Rafałem Jonkiszem podjęli decyzję o rozstaniu.

„Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu. (...) Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda”, zwierzyła się w rozmowie z dziennikarzem serwisu Pomponik.

Dodała, że obecnie pozostają z byłym ukochanym w dobrych relacjach. „Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem”, zadeklarowała. Co ciekawe, w lipcu 2019 roku para była widziana na wspólnych wakacjach w Polsce. Zdjęcia, na których byli w doskonałych nastrojach, sprawiły, że pojawiły się plotki o powrocie do siebie. 

Jaka była prawda? Tego nie wiadomo, ale tak czy tak chwilę później para nie była już widywana razem, a zainteresowanie Marceliny Zawadzkiej przeniosło się na innego przystojniaka.

CZYTAJ TEŻ: Marcelina Zawadzka powiększyła usta? Efekt mówi sam za siebie...

Związki Marceliny Zawadzkiej: Tomasz Włodarczyk

Kiedy nad Marceliną Zawadzką zawisły czarne  zawodowe chmury przez problemy z prawem, stres w sercu miss ukajał kolejny partner. Media szybko odszyfrowały, że to Tomasz Włodarczyk - biznesmen zajmujący się architekturą a także amatorsko uprawiający koszykówkę. Para miała poznać się przez wspólnych znajomych, a oczarowana przystojnym mężczyzną gwiazda często odwiedzała go w Trójmieście, gdzie na co dzień mieszka Włodarczyk.

Zakochani zwiedzali też razem Meksyk a także szusowali po zboczach szwajcarskich gór. Co ciekawe ich wspólne zdjęcia z wakacji krążyły po sieci za sprawą samej Marceliny, która tym razem nie ukrywała związku. Pojawiły się nawet plotki, że celebrytka jest już po oświadczynach, ale wieści te prędko zdementował jej ówczesny partner. „Muszę to zdementować: nie zaręczyliśmy się”, mówił biznesmen w rozmowie z Twoim Imperium.

Coś jednak musiało nie zagrać między Marceliną a Tomaszem, bo para przestała wrzucać wspólne fotografie i czule je komentować. Według portali przyczyna była jednoznaczna: rozstanie.

Związki Marceliny Zawadzkiej: Max Gloeckner

Pocieszenie po złamanym sercu miały gwieździe TVP przynieść kolejne podróże. Sama miss nie przypuszczała chyba jednak, że tak prędko znów poczuje ciepło w sercu. Podczas jednej z podróży Marcelina Zawadzka poznała przystojnego Niemca, Maxa Gloecknera.

Obecny partner 32-latki sprzedaje bransoletki „regulujące częstotliwości wydzielane przez ludzki organizm”. Działanie tych specyficznych ozdób Niemiec tłumaczy na swoim kanale na YouTube. Promocją i sprzedażą bransoletek trudni się już dwa lata, ale wcześniej był między innymi menedżerem w agencji nieruchomości RightMoveThailand.

Według informatora Pudelka była Miss Polonia miała pokazać już Maxowi Polskę oraz zapoznać go z bliskimi. „Pojechali razem do Malborka. Marcelina przedstawiła go rodzinie. Potem odpoczywali w Sopocie i domku Marceliny w lesie”, czytamy na stronie. Od kilku dni para zwiedza z kolei Niemcy.

I choć Max i Marcelina nie opublikowali jeszcze wspólnych fotografii, w odpowiedzi na pierwsze doniesienia o tym, że są razem, para zamieściła w sieci podobne relacje z urlopu. Nie jest więc tajemnicą, że to ze sobą ta dwójka spędza romantyczne chwile. Ulubienica internuatów wstawiła się na Instagrama archiwalne zdjęcie zrobione w Sopocie. W opisie fotografii wspomniała, że Polska dla niej najpiękniejszym krajem. „Ale numer dwa to Niemcy”, dodała wraz z rozbawionymi emotikonami.

Z całego serca życzymy gwieździe TVP, by cieszyła się miłością do Maxa jak najdłużej. Zdjęcia partnerów prezenterki możesz zobaczyć w galerii. 

1/6
Jakub Przygoński
Copyright @Szymon Szcześniak/LAF AM
1/6

Marcelina Zawadzka i Kuba Przygoński tworzyli parę przez trzy lata. Rozstali się w 2012 roku. 

2/6
Mikołaj Roznerski
Copyright @Wojciech OLSZANKA/East News
2/6

Od wiosny 2017 roku do października tego samego roku Marcelina Zawadzka spotykała się z aktorem Mikołajem Roznerskim.

3/6
Kim jest Leonardo Marqes, nowy chłopak Marceliny Zawadzkiej?
Copyright @Instagram @leomarqes/@danielrodrigues.it
3/6

Już w listopadzie 2017 roku Marcelina Zawadzka zaczęła spotykać się z Brazylijczykiem Leonardo Marquesem. Niestety, rozstali się przed nastaniem wiosny 2018 roku.

4/6
Rafał Jonkisz
Copyright @Instagram/@rafal_jonkisz
4/6

Z młodszym o 9 lat Rafałem Jonkiszem prezenterka była w związku prawdopodobnie osiem miesięcy. Rozstali się niedawno, co Marcelina Zawadzka potwierdziła w ostatnim wywiadzie.

5/6
Marcelina Zawadzka, Tomasz Włodarczyk
Copyright @Instagram Marceliny Zawadzkiej
5/6

Marcelina Zawadzka i Tomasz Włodarczyk wspólnie odkrywali świat i mieli się nawet zaręczyć. To ostatnie jednak nie okazało się prawdą, a w dodatku ich uczucie nagle zgasło.

6/6
Max Gloeckner
Copyright @Instagram Maxa Gloecknera
6/6

Teraz to Niemiec Max Gloeckner ma szansę być dla Marceliny Zawadzkiej mężczyzną życia. Choć spotykają się niedługo, chemia jest niezaprzeczalna... Gwiazda TVP wyznała nawet, że pokochała kraj swojego obecnego partnera. Czy myśli o przeprowadzce?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.