Marcelina Zawadzka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka znów zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2017 15:45
Marcelina Zawadzka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

To już pewne! Od dawna spekulowano, że Mikołaja Roznerskiego i Marcelinę Zawadzką łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Sami zainteresowani długo nie komentowali tych doniesień, jednak dzisiaj wszystko stało się jasne. Dwa zdjęcia rozwiały wszelkie wątpliwości dotyczące tego, co łączy prezenterkę i aktora.

 

Polecamy też: „W samochodzie spędzam znaczną część życia’’. TYLKO NAM Marcelina Zawadzka opowiada o swoich pasjach

 

Związek Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego

 

Od jakiegoś czasu na salonach mówiło się, że Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski mają się ku sobie. W mediach społecznościowych (m.in. na profilu Snapchat menadżera prezenterki) dało się zauważyć, że spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, dobrze się przy tym bawiąc - uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Nikt jednak nie miał odwagi zasugerować, że aktor i była Miss Polonia są razem. Dziś wszystko stało się jasne.

 

Polecamy też: Niezwykle zmysłowa i drapieżna Marcelina Zawadzka w odważnym teledysku! EKSLUZYWNE VIDEO

 

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski potwierdzili swój związek

 

Nie dość, że Mikołaj Roznerski zdecydował się założyć konto na Instagramie, to jeszcze zdjęcie, które zamieścił jako pierwsze jest szeroko komentowane w sieci. Nic dziwnego: aktor pozuje na nim, czule obejmując tajemniczą piękność. Być może zagadka, kim ona jest, pozostałaby nierozwiązana, gdyby nie fakt, że... Marcelina Zawadzka zamieściła bardzo podobne zdjęcie (w identycznej scenerii!) niemal w tym samym czasie i oboje oznaczyli siebie na owych fotografiach! To rozwiało wszelkie wątpliwości: Mikołaj Roznerski i prezenterka są parą i zapewne już niedługo zyskają miano jednego z najgorętszych związków z polskim show-biznesie!

 

 

👫

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

 

 

 

👫

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Polecamy też: „Dziewczyny uczyły mnie, jak kobieco chodzić po wybiegu’’. TYLKO U NAS Marcelina Zawadzka opowiada o trudnych początkach

 

Związki Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego

 

Do tej pory Marcelina Zawadzka była związana z kierowcą rajdowym Kubą Przygońskim. Rozstali się jednak już jakiś czas temu. Z kolei Mikołaj Roznerski spotykał się z Olgą Bołądź, dla której rozstał się z matką swojego syna, Martą Juras.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.