Marcelina Zawadzka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka znów zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2017 15:45
Marcelina Zawadzka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

To już pewne! Od dawna spekulowano, że Mikołaja Roznerskiego i Marcelinę Zawadzką łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Sami zainteresowani długo nie komentowali tych doniesień, jednak dzisiaj wszystko stało się jasne. Dwa zdjęcia rozwiały wszelkie wątpliwości dotyczące tego, co łączy prezenterkę i aktora.

 

Polecamy też: „W samochodzie spędzam znaczną część życia’’. TYLKO NAM Marcelina Zawadzka opowiada o swoich pasjach

 

Związek Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego

 

Od jakiegoś czasu na salonach mówiło się, że Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski mają się ku sobie. W mediach społecznościowych (m.in. na profilu Snapchat menadżera prezenterki) dało się zauważyć, że spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, dobrze się przy tym bawiąc - uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Nikt jednak nie miał odwagi zasugerować, że aktor i była Miss Polonia są razem. Dziś wszystko stało się jasne.

 

Polecamy też: Niezwykle zmysłowa i drapieżna Marcelina Zawadzka w odważnym teledysku! EKSLUZYWNE VIDEO

 

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski potwierdzili swój związek

 

Nie dość, że Mikołaj Roznerski zdecydował się założyć konto na Instagramie, to jeszcze zdjęcie, które zamieścił jako pierwsze jest szeroko komentowane w sieci. Nic dziwnego: aktor pozuje na nim, czule obejmując tajemniczą piękność. Być może zagadka, kim ona jest, pozostałaby nierozwiązana, gdyby nie fakt, że... Marcelina Zawadzka zamieściła bardzo podobne zdjęcie (w identycznej scenerii!) niemal w tym samym czasie i oboje oznaczyli siebie na owych fotografiach! To rozwiało wszelkie wątpliwości: Mikołaj Roznerski i prezenterka są parą i zapewne już niedługo zyskają miano jednego z najgorętszych związków z polskim show-biznesie!

 

 

👫

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

 

 

 

👫

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Polecamy też: „Dziewczyny uczyły mnie, jak kobieco chodzić po wybiegu’’. TYLKO U NAS Marcelina Zawadzka opowiada o trudnych początkach

 

Związki Marceliny Zawadzkiej i Mikołaja Roznerskiego

 

Do tej pory Marcelina Zawadzka była związana z kierowcą rajdowym Kubą Przygońskim. Rozstali się jednak już jakiś czas temu. Z kolei Mikołaj Roznerski spotykał się z Olgą Bołądź, dla której rozstał się z matką swojego syna, Martą Juras.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?