Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz potwierdzili, że są parą?!

Te zdjęcia wywołały falę spekulacji...

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2018 13:23
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W połowie listopada tego roku gruchnęła wieść, że prowadząca Pytanie na śniadanie 29-letnia Marcelina Zawadzka i Mister Polski 2015 21-letni Rafał Jonkisz są parą. Oboje zdecydowali wówczas, że nie chcą póki co afiszować się z łączącym ich uczuciem. Najnowsze zdjęcia, które zamieścili na Instagramie, wskazują jednak na to, że razem spędzili tegoroczną Wigilię!

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz potwierdzili, że są parą?

Na fotografiach, które opublikowali w sieci widać tę samą choinkę i... sporych rozmiarów kwiat, który stoi tuż przy niej. Uwagę zwraca również wystrój wnętrz - wyraźnie widać, że to to samo pomieszczenie. Co więcej, Rafał Maślak, Mister Polski 2014, napisał pod zdjęciem, które Rafał Jonkisz opublikował na Instagramie „Ooo, gdzieś już tę choinkę widziałem”, po czym... skasował komentarz.

Wszystko wskazuje zatem na to, że Marcelina Zawadzka spędziła święta z nowym ukochanym, jednak, póki co, nie chce się tym chwalić.

Związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza

O tym, że para spotyka się, w połowie listopada tego roku poinformował jeden z portali.

„Często spotykają się za sprawą wspólnych znajomych, to była kwestia czasu, kiedy ich przyjaźń przerodzi się w coś więcej. Zaiskrzyło i od jakiegoś czasu częściej już widują się tylko we dwoje”, zdradził informator serwisu Pudelek.pl

Oboje jednak zdecydowali, że póki co nie chcą się z tym obnosić, jednak ich znajomi nie mają wątpliwości, że zauroczenie szybko przerodziło się w coś więcej.

„Już uchodzą za parę, ale nie chcą się afiszować. Wolą zatrzymać kiełkujący związek dla siebie, by uniknąć plotek”, zapewnił ich kolega.

Gratulujemy!  

Screen z InstaStories Marceliny Zawadzkiej:

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka potwierdzili, że są parą?!
Fot. Instagram @marcelinazawadzka

Screen z InstaStories Rafała Jonkisza:

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka potwierdzili, że są parą?!
Fot. Instagram @rafaljonkisz

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.