Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcelina Zawadzka jest zakochana! Wiadomo, kim jest jej nowy partner

To wpływowy biznesmen

Konrad Szczęsny 23 listopada 2020 17:04
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

A jednak! Mimo kłopotów w życiu zawodowym, Marcelina Zawadzka zdecydowała się wyjechać na urlop. Zdjęcia z podróży publikuje w swoich mediach społecznościowych. Uwagę fanów prezenterki „Pytania na śniadanie” przyciągał przystojny mężczyzna u jej boku. Kim jest? Wszystko stało się jasne! To wpływowy biznesmen.

Nowy partner Marceliny Zawadzkiej. Prezenterka jest zakochana

Do tej pory była Miss Polonia nie miała szczęście w miłości. Próbowała je znaleźć m.in. u boku motocyklisty Kuby Przygońskiego, aktora Mikołaja Roznerskiego, brazylijskiego modela Leonardo Marquesa czy Mistera Polski Rafała Jonkisza. Żaden związek nie trwał jednak zbyt długo... Czy inaczej będzie z tym najnowszym?

Z racji tego, że póki co nie wraca do „Pytania na śniadanie”, Marcelina Zawadzka wykorzystuje ten czas na odpoczynek. Rajską zagraniczną podróż do Meksyku relacjonuje w mediach społecznościowych. Jak wynikało z podpisu pod fotografią, na której prezenterka pozuje w bikini, otoczona jest przyjaciółmi i to z nimi spędza wolny czas (wśród nich jest m.in. Natalia Siwiec z mężem Mariuszem Raduszewskim).

„Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół. Dzieli mnie dzisiaj z Wami około 10 tysięcy kilometrów i kilkanaście stopni Celsjusza”, podkreśliła.

Słowa od razu uruchomiły lawinę spekulacji. Media szybko poinformowały, że wraz z byłą miss na wakacje wyjechał tajemniczy oraz przystojny Tomasz. Teraz wyszło na jaw, że para spotyka się... od zeszłego roku! Jednak zakochani długo ukrywali fakt ten przed światem.

„Zakochani nie obnoszą się ze swoim romansem. Ale niewątpliwie spędzają dużo czasu w swoim towarzystwie. Pierwsze zdjęcia paparazzi zrobili im jesienią ubiegłego roku. Nowy związek pozwala celebrytce oderwać się od rzeczywistości, która nie jest wesoła”, przypomina „Twoje imperium”.

Kim jest mężczyzna, który skradł serce ulubienicy widzów?

Tomasz Włodarczyk: kim jest nowy partner Marceliny Zawadzkiej?

Jak wynika z informacji zdobytych przez tygodnik, ukochany Marceliny Zawadzkiej to Tomasz Włodarczyk. Mężczyzna jest biznesmenem, zajmującym się architekturą, zaś amatorsko uprawia koszykówkę. Mieszka w Trójmieście, a dokładniej w Gdańsku. Ma profil na Instagramie, jednak jest on prywatny... 

Jak poznali się z piękną modelką? Podobno to zasługa znajomych. Szybko złapali dobry kontakt, ponieważ łączą ich te same pasje.

„Połączyło ich wspólne grono znajomych i podobne spojrzenia na świat. Dzielą też pasje — motoryzację i sport”, relacjonowało „Życie na gorąco”.

Póki co jednak żadna ze stron nie wypowiedziała się na temat medialnych spekulacji... Jakiś czas temu jednak do sieci przedostało się ich gorące zdjęcie, na którym śmiało okazują sobie w basenie czułość – to zasługa męża Natalii Siwiec, Mariusza Raduszewskiego.  

Zdjęcie z Instagrama Mariusza Raduszewskiego, na którym widać całujących się Marcelinę Zawadzką oraz Tomasza Włodarczyka:

Marcelina Zawadzka
Fot. Instagram @architettodellanotte

Marcelina Zawadzka na rajskich wakacjach w Meksyku:

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.