Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka po raz pierwszy o nowej miłości i rozstaniu z Mikołajem Roznerskim! Kim jest jej przystojny partner?

Konrad Szczęsny 11 grudnia 2017 10:03
Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka znów jest zakochana! Gwiazda jeszcze niedawno spotykała się z przystojnym Mikołajem Roznerskim, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Dlaczego? Prezenterka „Pytania na śniadanie” po raz pierwszy skomentowała rozstanie z aktorem i zdradziła, czy planuje ślub z nowym ukochanym!

Zobacz także: Marcelina Zawadzka zaskoczyła odważną stylizacją w programie „Pytanie na Śniadanie”. Przesadziła?

Zobacz też: Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka po czterech miesiącach związku rozstali się! Dlaczego?

oraz: Ten brazylijski model uwiódł Marcelinę Zawadzką! Kim jest przystojny Leonardo Marques?

 

Marcelina Zawadzka o nowym związku: kim jest Leonardo Marques?

 

Leonardo Marques to brazylijski model, z którym Marcelina Zawadzka spotyka się od kilku tygodni. W ostatnim czasie o życiu uczuciowym Miss Polonia 2011 było bardzo głośno: w czerwcu media obiegła informacja, że spotyka się z przystojnym aktorem, Mikołajem Roznerskim. Później nie brakowało doniesień, że trudno im godzić zobowiązania zawodowe z randkami. W październiku wszystko stało się jasne: związek pary dobiegł końca. Jednak już kilka tygodni później, w listopadzie, wyszło na jaw, że prowadząca „Pytanie na śniadanie” ponownie jest zakochana! Gwiazda po raz pierwszy skomentowała swój nowy związek.

Lubię facetów z poczuciem humoru, którzy mają pasje i nigdy się nie nudzą. Takich, którym nie będzie przeszkadzała moja niezależność. Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, fajnie spędzamy czas i mamy podobne zainteresowania. Leonardo ciągle się śmieje, jest serdeczny, ma szalony pomysły i czuję, że przy nim nie musze się spinać”, zdradziła Marcelina Zawadzka w rozmowie z magazynem „Flesz. Gwiazdy i Styl”.

Okazuje się, że ich związek jest już na tyle poważny, że... gwiazda TVP zaprosiła ukochanego do rodzinnego Malborka na święta, by spędził ten czas z jej najbliższymi! 

 

Tak wygląda nowy partner Marceliny Zawadzkiej, Leonardo Marques

 

Przeczytaj też: O romansie z Alicją Bachledą-Curuś, zdradach i kobietach. Mikołaj Roznerski u Kuby Wojewódzkiego zaskoczył wszystkich

 

Marcelina Zawadzka o rozstaniu z Mikołajem Roznerskim

 

Dlaczego piękna prezenterka i aktor podjęli decyzję o rozstaniu?

 

Rozmijaliśmy się i niemal nie mieliśmy dla siebie czasu. W związku jest się po to, by się wzajemnie uszczęśliwiać. Jeśli to tak nie funkcjonuje, to nie ma sensu ciągnąć takiej relacji”, zdradziła Marcelina Zawadzka.

 

Polecamy też: Niezwykle zmysłowa i drapieżna Marcelina Zawadzka w odważnym teledysku! EKSLUZYWNE VIDEO

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.