Kuba Wojewódzki, Mikołaj Roznerski, Marek Dyjak, TVN, Roznerski u Wojewódzkiego
Fot. Materiały prasowe/TVN
O TYM SIĘ MÓWI

O romansie z Alicją Bachledą-Curuś, zdradach i kobietach. Mikołaj Roznerski u Kuby Wojewódzkiego zaskoczył wszystkich

Konrad Szczęsny 1 marca 2017 12:01
Kuba Wojewódzki, Mikołaj Roznerski, Marek Dyjak, TVN, Roznerski u Wojewódzkiego
Fot. Materiały prasowe/TVN

Mikołaj Roznerski i Marek Dyjak byli gośćmi ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Aktor, który promuje obecnie film „Porady na zdrady” odniósł się do plotek na temat romansu z Alicją Bachledą-Curuś, odpowiedział na pytanie, czy potrafiłby zdradzić i opowiedział o swojej młodości i życiu na wsi.

Polecamy też: Jej przebój zna cała Polska, ale Internet z niej kpi. Kuba Wojewódzki nie zostawił na Monice Lewczuk suchej nitki!

Mikołaj Roznerski o dzieciństwie i wychowywaniu się na wsi

Mikołaj Roznerski opowiedział m.in. o swojej rodzinnej wsi Rolantowice i na antenie zademonstrował... jak powinno się doić krowę! Użył do tego rękawiczki.

„Jeszcze nie grałem chłopa. Chodzi ci o zręczność palców? Jeszcze nie miałem takiej możliwości i czekam, żeby się wykazać. No więc musisz złapać delikatnie za wymiono, żeby krowy nie bolało. To jest żywe stworzenie, ono czuje. O, no i tak hop - hop, wygląda znajomo? Teraz już się tego nie robi, są dojarki. Mam też kurs spawacza. Pracowałem w spawalni w weekendy w czasie studiów. Potem zrobiłem kurs i nawet dostałem ofertę pracy w Holandii”, zdradził aktor.

Polecamy też: Takich gości jeszcze nie było! Kuba Wojewódzki zaprosił do studia dzieci Ani Przybylskiej

Mikołaj Roznerski o urodzie i męskości

Nie zabrakło oczywiście tematów związanych z urodą (Mikołaj Roznerski jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów).

„Mam takie zdjęcie w dzieciństwa, na którym jestem ja, mój brat i osioł. I nie wiesz, który to osioł. Trochę się niekomfortowo czuję w momencie, kiedy dwóch facetów rozmawia o urodzie męskiej. Bez sensu, facet powinien być facetem! Jak ktoś sobie uważa, że jestem ładny, to niech tak sobie uważa, a jak ktoś sobie uważa, że jestem brzydki, to niech też tak sobie uważa”.

Mikołaj Roznerski o romansie z Alicją Bachledą-Curuś i zdradach

Z racji tego, że Mikołaj Roznerski gra jedną z głównych ról w filmie „Porady na zdrady”, poruszone zostały tematy związane z relacjami damsko-męskimi w jego życiu zawodowym i prywatnym, w tym domniemany romans aktora z Alicją Bachledą-Curuś, z którą grał w filmie „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

„Za każdym razem jak z kimś gram, to mnie łączą z tą osobą. A to są czyste relacje. Związku z Alicją w ogóle nie było. To świetna aktorka i bardzo dobrze zagrała. Ja mam taką zasadę, że nie zdradzam. Jak przestaję kochać to odchodzę. Po co ranić kogoś w taki sposób? Przecież masz mózg. Znaczy ja mam... Nie wchodzę w takie rzeczy w ogóle. Jest jedno życie, więc po co zdradzać? A jeśli mnie kobieta zdradzi to widocznie tego potrzebowała”, rozważał te kwestie na antenie TVN młody aktor.

Kuba Wojewódzki o zdradzie

Co ciekawe, nieco inny pogląd na kwestię zdrad ma Kuba Wojewódzki. Prowadzący stwierdził, że mężczyzna musi zdradzać i jest to „zdrada z wyprzedzeniem”. Co to oznacza? Że partner zdradza, zanim zdradzi go kobieta. Myślicie, że mówił to na żarty czy na poważnie?

Polecamy też: „Jestem absolutnie niezgwałconym idealistą”. Kuby Wojewódzkiego ucieczka przed dorosłością

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.