Anna Przybylska
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Takich gości jeszcze nie było! Kuba Wojewódzki zaprosił do studia dzieci Ani Przybylskiej

Olga Figaszewska 27 lutego 2017 15:15
Anna Przybylska
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Przed nami drugi odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz ponownie zaskoczył wszystkich! Opublikował na swoim Instagramie zdjęcie zza kulis najnowszego nagrania. Na słynnej kanapie zasiadły dzieci Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Będą bohaterami kolejnego programu?

 

Zobacz też: Jej przebój zna cała Polska, ale Internet z niej kpi. Kuba Wojewódzki nie zostawił na Monice Lewczuk suchej nitki!

 

Dzieci Ani Przybylskiej gośćmi u Kuby Wojewódzkiego?

 

Tym razem Kubę Wojewódzkiego odwiedzili naprawdę wyjątkowi goście. Oliwia, Janek i Szymon zasiedli na kanapie popularnego show. Dzieci Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie unikają medialnego świata. Czternastoletnia Oliwia, rok temu wzięła udział w kampanii Reserved. Zaprezentowała nową, dziecięcą kolekcję.

 

 

 

#goscie#jakich#nie#było#aniaprzybylska#razy#trzy#kubawojewodzki#wielcy#mali#giganci

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

 

 

Zobacz też: „Wspominam Anię na wesoło” Przypominamy zdjęcia Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z VIVY!

 

Kuba Wojewódzki zwrócił uwagę na niezaprzeczalne podobieństwo dzieci do Anny Przybylskiej. Wtórowali mu w tym internauci, którzy od razu wychwycili uderzające podobieństwo chłopców do aktorki. Za to Oliwia po mamie odziedziczyła z pewnością przepiękny uśmiech.

 

Z informacji publikowanych przez Jastrząb Post, który powołuje się na sprawdzone źródło, wynika, że dzieci odwiedziły plan programu przy okazji zwiedzania studia TVN, w którym powstają również nagrania „Małych Gigantów”. „Oczywiście nie oznacza to, że wzięli udział w nagraniach odcinka”, komentuje informator.

 

Polecamy też: „Jestem absolutnie niezgwałconym idealistą”. Kuby Wojewódzkiego ucieczka przed dorosłością

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!